سگی که ۱۰ سال است سر قبر صاحبش انتظار می‌کشد – آژانس خبری ایبنا نیوز

: پنج سال از داستان غم انگیز کاپیتان می‌گذرد. سگ وفاداری که قبر صاحبش را که شش سال از مرگش می‌گذشت ترک نمی‌کرد
: پنج سال از داستان غم انگیز کاپیتان می‌گذرد. سگ وفاداری که قبر صاحبش را که شش سال از مرگش می‌گذشت ترک نمی‌کرد. باور کنید یا نه، این سگ پیر هنوز روزهایش را در کنار قبر صاحبش در انتظار می‌گذراند، بااینکه بیش از ۱۰ سال از مرگ او گذشته است.
یکی از مربیان سگ به تازگی گفته که داستان کاپیتان ثابت می‌کند که سگ‌ها با انرژی صاحبشان متصل هستند. سگ‌ها تغییرات الکترومغناطیس و امواج صوتی را تشخیص می‌دهند. و، چون انرژی کاپیتان با صاحبش در هم آمیخته شده او توانسته مکان دفن او را پیدا کند. ۱۰ سال برای سگ‌ها یک عمر به حساب می‌آید و کاپیتان تمام عمر خود را در انتظار کنار قبر صاحبش گذرانده است به امید اینکه دوباره روزی او را ببیند.

طی سال ها، کاپیتان محبت و احترام نگهبانان گورستان را به دست آورد و آن‌ها به او غذا داده و هرسال واکسینه اش می‌کنند. این سگ اکنون ۱۵ سال دارد و بینایی خود را کاملا از دست داده و به سختی راه می‌رود، اما هنوز کنار قبر صاحبش می‌نشیند و منتظر روزیست که دوباره به هم بپیوندند.

یکی از نگهبانان گورستان می‌گوید: «ما نمی‌دانیم او چطور اینجا را پیدا کرده، زیرا صاحبش اینجا نمرده و از جای دیگری به این روستا منتقل شده و سپس مستقیما به گورستان آورده شده، او به خانه برنگشته و سگش را دوباره ندیده است. عجیب است که کاپیتان پس از گذشت ماه‌ها از مرگ صاحبش، بوی او را از یاد نبرده است. من فکر می‌کنم کاپیتان روح او را می‌بوییده است و ارتباطی که بین آن‌ها وجود داشته باعث شده بتواند خودش را به قبر برساند.»

وفاداری پایدار کاپیتان اولین بار در سال ۲۰۱۲ تیتر خبر‌ها شد، وقتی روزنامه‌های محلی در آرژانتین این داستان را منتشر کردند. این سگ چند ماه پس از مرگ صاحبش از خانه ناپدید شده بود و همسر صاحبش او را در کنار قبر همسرش در گورستان پیدا کرد. او و پسرش سعی کردند کاپیتان را به خانه ببرند، اما همیشه فرار می‌کرد و نزد صاحب مرده اش بازمی گشت. در نهایت آن‌ها فهمیدند هیچ چیز نمی‌تواند این جای خالی را در قلب کاپیتان پر کند بنابراین اجازه دادند در کنار محبوبش بماند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *