اعترافات متهم پرونده سرهای بریده در تهران – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری فارس: پلیس آگاهی تهران بزرگ جزئیاتی از پرونده سرهای بریده شده آقا و خانم جوان در محدوده خیابان شیخ بهایی تهران توسط ناپدری را اعلام کرد
متهم در توضیح بیشتر تصریح کرد:‌ زن بهرام با شنیدن صدای تیراندازی آمده بود که ببیند چه شده؛ تا از لای در بیرون آمد با تیر به سینه‌اش زدم. رفت و افتاد روی تخت؛ وقتی رفتم داخل دیدم روی تخت افتاده که تیر دوم را به سرش زدم و کارش تمام شد. سپس تعمیر لپ تاپ ایسوس با اره [برقی] که از قبل در خانه بود شروع کردم به ….؛ از روز جنایت در خانه تنها هستم و موضوع را به هیچ کس نگفتم و از آن روز همسرم هنوز به منزل نیامده است ….

سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: با اعتراف صریح متهم به ارتکاب هر 2 جنایت، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس محترم پرونده صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آموزش تعمیرات موبایل آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اسلحه‌هایی که قاتل برای کشتن 2 جوان از آن استفاده کرده

\r\n

 اعترافات متهم پرونده سرهای بریده در تهران

\r\n\r\n
پرونده در اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ

\r\n\r\nبا حضور مأمورین در محل و انجام بررسی اولیه مشخص شد نمایندگی اپل که سرهای پیدا شده متعلق به آقا و خانمی حدودا 30 الی 40 ساله است که آثار شلیک گلوله به سر هر 2 نفر آنها مشهود بوده و قاتل یا قاتلین به منظور عدم شناسایی هویت این زن و مرد جوان اقدام به سوزاندن آنها کرده‌اند‌.
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه 27 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

\r\n\r\n
بلافاصله تعمیرات موبایل موضوع به پلیس آگاهی تهران بزرگ و دادسرای امور جنایی تهران اعلام و تیم بررسی صحنه جنایت اداره دهم و قاضی کشیک ویژه قتل در محل کشف سرهای بریده شده حاضر شدند.

آغاز تحقیقات و شکار تصویر خودرو عامل جنایت

\r\n\r\n
تحقیقات در خصوص علت غیبت بهرام و نسرین در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت اما پیرمرد در اظهارات اولیه همچنان مدعی آن بود که بهرام و همسرش نسرین در حدود 10 روز پیش از خانه تعمیرات 118 خارج شده و از آن زمان تاکنون دیگر اطلاعی از آنها ندارد.

\r\n\r\nبا توجه به شواهد بدست آمده در خصوص احتمال اطلاع این پیرمرد از جنایت و با هماهنگی بازپرس پرونده، کارآگاهان به محل سکونت این پیرمرد مراجعه کرده و در اولین مرحله موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو سواری شاسی بلند دقیقا مشابه خودرو شاسی بلند شناسایی شده در تصاویر دوربین‌های مداربسته محدوده کشف سرهای بریده شدند.

اعترافات متهم پرونده سرهای بریده در تهران

\r\n\r\n
کارآگاهان تعمیر گوشی اداره دهم با انجام اقدامات شبانه روزی موفق به شناسایی پیرمردی 75 ساله در منطقه امیرآباد شدند که بنا بر اظهارات همسایگانش با همسر، پسر و عروسش زندگی می‌کند اما از چند روز پیش و به صورت ناگهانی پسر و عروسش به نام‌های بهرام (38 بلیط هواپیمایی ساله) و نسرین (35 ساله) دیگر در محل زندگی شان مشاهده نشدند.

\r\n\r\n
با توجه به قوی شدن احتمالات در خصوص ارتکاب جنایت توسط ناپدری بهرام، بازرسی از محل سکونت این شخص در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت و با حضور تیم‌های تخصصی و تشخیص هویت پلیس آگاهی در محل، آثار وقوع جنایت در محل کشف و پیرمرد (ناپدری بهرام) به ناچار لب به اعتراف گشود و در ساعت 18:00 روز چهارشنبه مورخه 25/06/1396 (همزمان با بازدید سردار بلیط هواپیما رحیمی از پلیس آگاهی تهران بزرگ) به قتل بهرام و همسرش اعتراف کرد.

\r\n\r\n
کشف قسمت‌های دیگری از اعضای زن مقتول

\r\n\r\nدر شرایطی که در طول مدت زمان آغاز رسیدگی به این پرونده هیچگونه طرح شکایتی مبنی بر فقدان آقا و خانم جوان با مشخصات مورد نظر کارآگاهان در هیچکدام از مراکز انتظامی و کلانتری‌ها ثبت نشده بود، کارآگاهان در ادامه تحقیقات خود موفق به کشف قسمت‌های دیگری از بقایای متعلق اپل سنتر به جسد زنی شدند که در بررسی‌های تکمیلی اطمینان پیدا کردند که اعضای بدن کشف شده در محل بازیافت منطقه کهریزک متعلق به بدن یکی از مقتولین پرونده است.

\r\n

اعترافات متهم پرونده سرهای بریده در تهران 

\r\n

\r\n
با آغاز اقدامات پلیسی، کارآگاهان اداره دهم با بررسی تصاویر بلیط کیش دوربین‌های مداربسته محدوده محل کشف سرهای بریده شده موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو شاسی بلند شدند که ساعاتی قبل از کشف سرها در نزدیکی محل توقف داشته و دقایقی پس از پیاده شدن راننده از ماشین، آتش در محل کشف سرهای بریده شده شعله ور شده است.

\r\n\r\n

شناسایی و دستگیری عامل جنایت

\r\n\r\n
اعترافات متهم به قتل

\r\n\r\nمتهم در اعترافاتش به کارآگاهان گفت: از مدت‌ها قبل با بهرام تعمیر لپ تاپ اختلاف داشتیم چون او معتاد شدید به شیشه و کراک بود و تمام وسایل زندگی را می‌برد و می‌فروخت؛ قالی، طلا، نقره، وسایل زینتی، هر چیزی که در خانه قابل فروش بود می‌برد و می‌فروخت؛ ما بچه دار نمی‌شدیم و بهرام فرزند خواهر همسرم بود که ما از کودکی او را به خانه خود آورده و بزرگ کرده بودیم.
وی در ادامه اعترافتش افزود: [از چند روز پیش از جنایت] تنش و درگیری مابین ما بیشتر شد [طوری که بهرام] حتی همسرم تعمیرات گوشی را کتک زد [به همین علت] همسرم را روز یکشنبه مورخه 08/05/1396 به خانه خواهرش فرستادم و من با بهرام و همسرش در خانه تنها شدیم. [روز یکشنبه مورخه 08/05/1396 بهرام] دوباره شروع به فحاشی و شکستن در و ضربه به دیوار کرد؛ رفت داخل آشپزخانه؛ می‌خواست برگردد به اتاق خودش که من در را باز کردم و سریع تیراندازی کردم؛ افتاد روی زمین؛ رفتم جلو و تیر دوم را به سرش زدم.

خبرگزاری فارس: پلیس آگاهی تهران بزرگ جزئیاتی تعمیرات تخصصی لپ تاپ از پرونده سرهای بریده شده آقا و خانم جوان در محدوده خیابان شیخ بهایی تهران توسط ناپدری را اعلام کرد.

\r\n\r\n ساعت 23:00 مورخه 11/05/1396، از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 خبر کشف سرهای بریده شده متعلق به انسان در محوطه‌ای خاکی در خیابان شیخ بهایی – پائین تر از اتوبان همت به کلانتری 125 یوسف آباد اعلام شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *