فریم به فریمِ همه موقعیت‌های طارمی – آژانس خبری ایبنا نیوز

وبسایت نود: مهدی طارمی با کسب دو آقای گلی اخیر، نقش به‌سزایی در موفقیت پرسپولیس داشت. ولی امان از زمانی که روز طارمی نباشد
دقیقه ۴۵: در آخرین حمله پرسپولیس در نیمه نخست، مهدی طارمی می‌توانست سومین گل فصلش را به ثمر برساند. ولی ضربه او از نزدیکی شش قدم، به پای گلر حریف برخورد کرد.

\r\n\r\n

فریم به فریمِ همه موقعیت‌های طارمی

\r\n\r\n
دقیقه تعمیرات گوشی ۹۰: در وقت‌های اضافه این دیدار، طارمی می‌توانست تیمش را از تساوی خانگی نجات دهد. ولی شوت او ضرب کافی نداشت تا آخرین شانس پرسپولیس و طارمی هم از بین برود.

\r\n\r\n

فریم به فریمِ همه موقعیت‌های طارمی

\r\n
دقیقه ۶۸: تعمیرات تخصصی لپ تاپ طارمی در موقعیتی دو به دو همراه با منشا، با خودخواهی ضربه نهایی را خودش زد. از پاس ندادنش به منشا هم بگذریم، ولی طارمی ضربه نهایی خوبی نزد و ناصری به راحت توپ را جمع کرد. 

\r\n\r\n

فریم به فریمِ همه موقعیت‌های طارمی

\r\n\r\n
دقیقه ۴۷: اولین حمله جدی پرسپولیس در نیمه دوم، کرنری بود تعمیرات 118 که مسلمان به صورت کوتاه زد. دومین پاس، به مهدی طارمی رسید. ولی طارمی این بار توپ را در موقعیتی شبیه به دفعه قبل، به آسمان کوبید.

\r\n\r\n

فریم به فریمِ همه موقعیت‌های طارمی

\r\n\r\n
وبسایت نود: مهدی طارمی با کسب دو آقای گلی اخیر، نقش به‌سزایی در موفقیت پرسپولیس داشت. ولی امان از زمانی که روز خرید بلیط هواپیما ماهان طارمی نباشد. همان آقای گل، آنقدر توپ خراب می‌کند که کسی گل‌هایش را به یاد نیاورد. طارمی، در دیدار مقابل سیاه‌جامگان هم به همین سرنوشت دچار شد. طارمی موقعیت خراب کرد، سیاه‌جامگان هم گل تساوی را زد. حالا دو امتیازی که از چنگ برانکو پرید یک مقصر ویژه دارد؛ مهدی طارمی. مهاجمی که چهار تا از بهترین موقعیت‌های پرسپولیس را هدر داد. فریم به فریم این اتفاق را مرور می‌کنیم. 

\r\n\r\n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *