کمالوند: قول قبلی‌ام درباره نفت را ارتقا می‌دهم – آژانس خبری ایبنا نیوز

ورزش سه: فراز کمالوند سرمربی نفت آبادان درباره شکست این تیم مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: دیروز بازیکنان ما روز خوبی را پشت سر نگذاشتند
سرمربی نفت آبادان همچنین گفت: دو مشکل اساسی داریم. یکی به کمبود بازیکن برمی‌گردد. ما 14، 15 بازیکن بزرگسال داریم و محدودیت‌هایی داشتیم که نتوانستیم بیشتر از این بازیکن بگیریم. البته جذب فقط 6 سهمیه لیگ برتری نیز کار را برای ما سخت‌تر کرد و به ما اپل سنتر لطمه زد. مشکل دوم هم گرمای بیش از حد هوا در خوزستان است. قاعدتا وقتی یک تیم هر روز در این هوا تمرین می‌کند، دچار مشکل می‌شد. بدن های بازیکنان ما تحلیل می‌رود و این مشکل واقعا برایمان دردسرساز است. شما نگاه کنید تیم پارس جنوبی جم در تهران تمرین می‌کند و فقط برای مسابقه راهی جم می‌شود. در خوزستان فولاد هم این مشکل را دارد. خصوصا حالا که امسال در خوزستان گرمای هوا بی‌سابقه بوده است.

\r\n\r\n
وی تعمیرات 118 ادامه داد: نفت آبادان نقاط ضعفی دارد که باید در تعطیلات به بهترین شکل ممکن پوشش داده شود. از هواداران خوب مان تشکر می‌کنم که ما را مورد حمایت قرار می‌دهند. من قبلا قول داده بودم که تیم ما تک رقمی شود و الان می‌گویم نه تنها این اتفاق می‌افتد که حتی ممکن است بهتر از آن هم نتیجه بگیریم و شرایط بهتری را رقم بزنیم. این موضوع نیازمند صبر و حوصله است. خصوصا اینکه ما نسبت به سال‌های گذشته در تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ تیم‌هایی که هدایت‌شان را برعهده داشتم، نتایج بهتری کسب کردم. پارسال در گسترش فولاد تیم ما 7 بازی اول بدون برد بود و تنها 4 امتیاز گرفتیم اما در نهایت هشتم شدیم.

\r\n\r\n
کمالوند در بخش دیگری از حرف‌هایش افزود: با همه مسائل موجود جای نگرانی نیست. من از همه بازیکنانی که جذب کردیم، راضی هستم. کار را با قدرت جلو می‌بریم و انشاءالله نتایج بهتری کسب خواهیم کرد.

\r\n
ورزش سه: فراز کمالوند سرمربی آموزش تعمیرات موبایل رایگان نفت آبادان درباره شکست این تیم مقابل پارس جنوبی جم اظهار داشت: دیروز بازیکنان ما روز خوبی را پشت سر نگذاشتند. بعد از دو تعویض اجباری که به علت آسیب دیدگی انجام دادیم و شیمبا و محسن حمیدی از زمین خارج شدند، تیم ما افت کرد و متاسفانه نتوانستیم برتری را حفظ کنیم.

\r\n\r\n

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *