چگونه ارزان تر سفر کنیم؟ – آژانس خبری ایبنا نیوز

وب‌سایت بدونیم – مریم اسدی: هزینه های سرسام آور پروازها، هتل ها و خیلی چیزهای دیگر باعث می شود مردم دلشان سفر نخواهد

وب‌سایت بدونیم – مریم اسدی: هزینه های سرسام آور پروازها، هتل ها و خیلی چیزهای دیگر باعث می شود مردم دلشان سفر نخواهد. در این مطلب چند راه حل برای هزینه کمتر در مسافرت به شما نشان می دهیم.

\r\n\r\n

حمل و نقل متفاوت

چگونه ارزان تر سفر کنیم

\r\n
از تعمیرات گوشی چندین خطوط هوایی و راه های حمل و نقل استفاده کنید تا به مقصد برسید. این کار باعث می شود مبلغ کمتری هزینه کنید. بنابراین باید دنبال بلیط های وسایل حمل و نقل بزرگ بگردید. به عنوان مثال اگر با هواپیما به رم و با قطار به ونیز بروید ارزان تر از پرواز مستقیم تعمیرات موبایل,آموزش تعمیرات موبایل, تعمیرات لپ تاپ به ونیز در می آید. پرواز محلی به پوکت ارزان تر از پرواز مستقیم به پوکت می شود.

\r\n

سفر بین شهری
گاهی اوقات پروازهایی که چند روز قبل یا بعد از روزی که انتخاب کرده اید ارزان تر هستند. پس در تقویم تنها یک تاریخ خاصی را برای سفر تیک نزنید.

\r\n

موتور جستجوهای بومی استفاده کنید
خدماتی مثل Booking.com، یا، Skyscanner دائما اطلاعات خطوط هوایی اپل سنتر و یا هتل ها را به روز رسانی می کنند پس در سایت های بومی به دنبال این اطلاعات باشید.

\r\n
پرواز مستقیم از نقطه A به نقطه B گران تر از پرواز از نقطه A به نقطه C و با یک توقف در نقطه B در می آید. در نقطه می توانید بلیط پروازهای اتصالی را تهیه کنید و یا این که قسمت دوم سفرتان را حذف کنید. حتی می توانید به شهرهای دیگری بروید و مسیرتان را خودتان انتخاب کنید.

\r\n

در شهرهای بلیط کیش بزرگ ماشین کرایه نکنید

چگونه ارزان تر سفر کنیم

\r\n
اجاره کردن ماشین برای سفر بین شهری تصمیم درستی است اما داخل شهر هم مشکل ترافیک و پارکینگ پیدا می کنید و هم پول زیادی هزینه می کنید. برای ذخیره زمان و پول بهتر است وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید و حتی با دوچرخه به این طرف و آن تعمیرات 118 طرف بروید.

\r\n

آفرهای خاص را پیدا کنید
اکثر آزانس های مسافرتی آفرهای خوبی برای توریست ها دارند. به عنوان مثال در انگلیس اگر یک بلیط قطار تهیه کنید یک بلیط رایگان می گیرید.

\r\n

سبک سفر کنید

چگونه ارزان تر سفر کنیم

\r\n
مسافرت نمایندگی اپل بدون بار و بنه زیاد بهترین راه برای هزینه کمتر است چون خیلی از خطوط هوایی هزینه ها را برای کسانی که بار کمتری دارند کم می کنند.

\r\n

به جای هتل آپارتمان اجاره کنید
مزیت آپارتمان این است که آشپزخانه دارد و می توانید در آن آشپزی کنید. بنابراین مجبور نیستید برای غذا به رستوران بروید.

\r\n

رایگان موزه بروید

چگونه ارزان تر سفر کنیم

\r\n
بیشتر تعمیر گوشی موزه ها بعضی ساعت ها و روزها رایگان هستند. به عنوان مثال موزه کولوسئوم در رم اولین یکشنبه هر ماه رایگان است. یا موزه پرادو در روزهای خاصی از ساعت ۶ تا ۸ عصر رایگان است. بعضی از موزه ها هم ورودی ندارند.

\r\n

به تاریخ های خاصی تعمیرات تخصصی لپ تاپ گیر ندهید

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *