بلندقامتان ایران، دیوار چین را شکستند + آتش اختلاف پدر و پسر، به جان «پراید» افتاد – آژانس خبری ایبنا نیوز

مسابقات والیبال انتخابی قهرمانی جهان ـ اردبیل‌

خبرگزاری تسنیم: دیدار حساس تیم‌های والیبال ایران و چین از سری مسابقات والیبال انتخابی قهرمانی جهان٬ از ساعت 18 امروز در ورزشگاه رضازاده اردبیل آغاز شد
تیم ملی والیبال چین در ست دوم این مسابقه٬ بازی بهتری به نمایش گذاشت ولی در نهایت تیم ایران توانست با حمایت هواداران خود 29 بر 27 به پیروزی برسد.

در نخستین بازی امروز نیز تور تبریز لحظه آخری تیم قطر با نتیجه 3 بر صفر قزاقستان را شکست داد.

تیم ملی والیبال ایران که در این بازی از حمایت بیش از 6 هزار تماشاگر اردبیلی برخوردار بود٬ توانست با نتیجه 3 بر صفر چین مدعی را مغلوب کند.

مسابقات والیبال انتخابی قهرمانی جهان ـ اردبیل‌


تیم ایران ست سوم این بازی را نیز با نتیجه 25 بر 20 به نفع خود رقم زده و پیروز این دیدار شد.

خبرگزاری تسنیم: دیدار حساس تیم‌های والیبال آموزشگاه تعمیرات موبایل ایران و چین از سری مسابقات والیبال انتخابی قهرمانی جهان٬ از ساعت 18 امروز در ورزشگاه رضازاده اردبیل آغاز شد.

تیم ملی والیبال ایران در ست نخست این بازی با نتیجه 25 بر 21 چین را شکست داد.

ایران در سومین بازی خود فردا به مصاف تیم قزاقستان می‌رود.

——————-
خبرگزاری مهر: ابوالفضل رضایی، در گفتگو با خبرنگار با بیان این که اختلاف خانوادگی سبب آتش کشیدن یک خودرو شد، اظهار تور کیش هوایی داشت : یکی از شهروندان در تماس با آتش نشانی باقر شهر از اختلاف خانوادگی وتهدید به آتش کشیدن خودرو پراید خبر داد
بر اساس این گزارش، در این حادثه خودروی مذکور از قسمت موتور و جلوی اتومبیل دچار آسیب شد.

وی ادامه داد: آتش نشانان با دریافت این اطلاعات و با توجه به حساسیت موضوع در خصوص حریق به سرعت خود را به مقابل بوستان فدک رساندند و با حریق در خودرو مواجه شدند.

مسئول آتش نشانی شهرداری قیمت تور تبریز باقرشهر گفت: آتش نشانان به سرعت اقدام به اطفاء حریق کرده و از گسترش آن جلوگیری کردند.

خبرگزاری مهر: ابوالفضل رضایی، در گفتگو با خبرنگار با بیان این که اختلاف خانوادگی سبب آتش کشیدن یک خودرو شد، اظهار داشت : یکی از شهروندان در تماس با آتش نشانی باقر شهر از اختلاف خانوادگی وتهدید به آتش کشیدن خودرو پراید خبر داد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *