تراکتوردر پایتخت؛ یحیی در راه تونی یا برانکو؟! + واکنش عجیب دل بوسکه به جدایی نیمار – آژانس خبری ایبنا نیوز

ورزش سه: دو شکست مقابل اس خوزستان و پرسپولیس در آغاز لیگ کافی بود تا تیم بزرگ تراکتور، همراه با جوانان در بحران بزرگ فرو رود
در همان فصل برانکو نیز وضعیتی مشابه سرمربی پرتغالی تراکتور داشت. پروفسور سرخ ها پیش از دیدار با تراکتور تنها 3 امتیاز از 6 بازی داشت و دیدار با نماینده تبریز در این شهر، حکم مرگ و زندگی برای او داشت. پرسپولیس طلسم پیروزی در تبریز را شکست و تراکتور را برد و پس از تور مراکش آن، 21 هفته بدون شکست باقی ماند.

حالا تراکتور بار دیگر در بحران به یکی از تیم های پایتخت رسیده . یحیی به خوبی میداند پیروزی در این بازی کار را برایش آسان تر خواهد کرد و شکست، کار را برای او سخت تر می کند. البته نباید فراموش کرد تراکتور در 4 سال گذشته همیشه در تهران پیروز بوده و این موضوع بدون شک فشار روانی بزرگی برای علیمنصور و شاگردانش خواهد بود.

ورزش سه: دو شکست مقابل اس خوزستان قیمت تور خارجی و پرسپولیس در آغاز لیگ کافی بود تا تیم بزرگ تراکتور، همراه با جوانان در بحران بزرگ فرو رود. البته این اولین بار نیست که سرخپوشان تبریزی لیگ را با ناکامی آغاز کرده اند. آن ها در شرایطی عجیب قهرمانی را در لیگ چهاردهم از دست دادند و سایه بازی پایانی با نفت، در لیگ جدید نیز دست از سر تراکتوری ها برنداشت تا شاگردان تونی اولیویرا لیگ را آنچنان که باید و شاید شروع نکنند. کسب 4 امتیاز از 7 دیدار ابتدایی، قیمت تور تایلند سرخپوشان آذربایجان را به بحرانی بزرگ برد و چند پیروزی خفیف نیز مشکل تی تی ها را حل نکرد تا سرانجام «آتا تونی» پیش از بازی با استقلال از تراکتور کنار گذاشته شود.
——————-

ایسنا: به نقل از EFE، نیمار سرانجام بعد از کش و قوس های زیاد تصمیم گرفت بارسلونا را ترک و پاری سن ژرمن را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کند

بسیاری جدایی نیمار را ضربه ای بزرگ به بارسلونا دانستند قیمت تور تبریز اما ویسنته دل بوسکه سرمربی سابق لاروخا نظر دیگری دارد.

او گفت: من بر این باور هستم که برنده واقعی جدایی نیمار بارسلونا بود. آنها از دست بازیکنی نجات یافتند که رفتارهای عجیبی از خود نشان می داد و نوسان زیادی داشت. بارسلونا با جدایی نیمار می تواند دوباره به روزهای اوج خود بر گردد.

دل بوسکه در پایان صحبت‌های خود همچنین درباره قهرمانی رئال مادرید در سوپر جام اروپا و ادامه روند تور اصفهان نوروز 97 موفقیت آمیز این تیم با زیدان، اظهار کرد: زیدان در رئال مثل پپ گواردیولا در بارسلونا است. هر دو مربی توانستند با استفاده از هافبک های بزرگ در میانه میدان به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنند. سبک کار این دو مربی بزرگ بسیار نزدیک به هم است. همه واقعیت ها به آسانی می گوید که رئال بهترین تیم اروپا است.

ایسنا: به نقل از EFE، نیمار سرانجام بعد از کش و قوس های زیاد تصمیم گرفت بارسلونا را ترک و پاری تور قشم زمینی سن ژرمن را به عنوان مقصد بعدی خود انتخاب کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *