تلاش چند مرد خشمگین برای ورود به صحن شورا + نمایش فیلم‌های ایرانی در پکن – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری میزان: دقایقی قبل چند مرد که برای ملاقات با اعضای شورای شهر در داخل ساختمان شورا حاضر شده بودند، به یکباره با ایجاد سر و صدا قصد ورود به داخل صحن پارلمان شهری را داشتند که ماموران پلیس حاضر در صحنه از این اقدام آنها جلوگیری کردند

در حال حاضر جلسه روال عادی خود را ادامه می دهد.

خبرگزاری میزان: دقایقی قبل چند مرد که برای ملاقات با اعضای شورای شهر در داخل ساختمان شورا تور خارجی حاضر شده بودند، به یکباره با ایجاد سر و صدا قصد ورود به داخل صحن پارلمان شهری را داشتند که ماموران پلیس حاضر در صحنه از این اقدام آنها جلوگیری کردند.

این افراد با ایجاد سر و صدا دقایقی کار جلسه علنی را با اخلال روبرو کردند اما معصومه آباد عضو شورای شهر با خارج شدن از جلسه به گفت و گو با این افراد پرداخت و آنها را آرام کرد.
——————-

خبرگزاری ایسنا: هفته فیلم تور پاتایا ایران در پکن با نمایش 6 فیلم از سینمای ایران همچون «فروشنده»، «شیرین»،«هاری»،«من»،«شیار 143» و «جامه دران» همراه خواهد بود
موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران از برگزاری هفته فیلم ایران همزمان با بیست و چهارمین دوره نمایشگاه کتاب پکن خبر داد.

نمایش فیلم‌های ایرانی در پکن

در تور فرانسه این هفته‌ی فیلم «فروشنده» به کارگردانی اصغر فرهادی، «شیرین» عباس کیارستمی،«هاری» امیر احمد انصاری ،«من» سهیل بیرقی،«شیار 143» نرگس آبیار و «جامه دران» حمیدرضا قطبی اکران می‌شود.

هفته فیلم ایران همزمان با افتتاح غرفه ایران در نمایشگاه کتاب پکن با همکاری سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی قیمت تور اردبیل ایران در پکن با حضور مقامات عالی رتبه فرهنگی و هنرمندان دوکشور درموزه ملی چین برگزار می‌شود.

بیست و چهارمین دوره نمایشگاه کتاب پکن از تاریخ 1 تا 5 شهریورماه برگزار می‌شود.

خبرگزاری ایسنا: هفته فیلم ایران در پکن با نمایش 6 فیلم از سینمای ایران همچون «فروشنده»، «شیرین»،«هاری»،«من»،«شیار 143» و «جامه دران» همراه خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *