توضیح وزارت کشور درباره صدور حکم شهردار تهران + ایکس باکس وان ایکس به رکورد سریع ترین پیش فروش در تاریخ این برند رسید – دیجیاتو – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت کشور در رابطه با صدور حکم شهردار تهران توضیحاتی ارائه کرد.

متن این توضیحات به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

با توجه به اخبار منتشر شده در رابطه با صدور حکم شهردار محترم تهران به استحضار مى رسانم:

بلافاصله پس از دریافت صورتجلسه شوراى اسلامى شهر تهران مبنى بر معرفى جناب آقاى نجفى به عنوان شهردار منتخب شورا، اقدامات قانونى لازم برای تطبیق تور ارزان اروپا شرایط ایشان با مفاد مندرج در آیین نامه اجرایى شرایط احراز تصدى سمت شهردار به عمل آمد
اقدامات قانونى درحال انجام است و هرگونه خبرى در این خصوص از مبادى رسمى وزارت کشور به اطلاع عموم شهروندان عزیز و رسانه هاى جمعى خواهد رسید.

بسم الله الرحمن الرحیم

خبرگزاری ایسنا: سخنگوی وزارت کشور در رابطه با صدور حکم شهردار تهران توضیحاتی ارائه کرد.

متن این توضیحات به شرح تور ارزان سریلانکا زیر است:
با توجه به اخبار منتشر شده در رابطه با صدور حکم شهردار محترم تهران به استحضار مى رسانم:

تاکنون پاسخ استعلامات به وزارت کشور واصل نشده و به تبع آن حکم انتصاب نیز صادر نشده است.

بلافاصله پس از دریافت صورتجلسه شوراى اسلامى شهر تهران مبنى بر معرفى جناب آقاى نجفى به عنوان شهردار منتخب شورا، اقدامات قانونى لازم برای تطبیق شرایط ایشان با مفاد مندرج در آیین نامه اجرایى شرایط بلیط کیش احراز تصدى سمت شهردار به عمل آمد.

سید سلمان سامانى

سخنگوى وزارت کشور 

همزمان استعلامات لازم از مراجع قانونى انجام شد.

——————-

به گفته مایکروسافت، کنسول ایکس باکس وان ایکس، سریع ترین میزان پیش فروش در تاریخ برند ایکس باکس را به نام خود ثبت کرده است

بنابر تور ارزان قبرس بیانیه مایکروسافت که به تازگی منتشر شده، پیش فروش این کنسول غافل گیر کننده بوده است. باندل اختصاصی ایکس باکس وان ایکس با نام «پروژه اسکورپیو» نیز در بسیاری از کشورها در کنار ثبت رکورد زمانی، به اتمام موجودی نیز رسیده است.

از طرف دیگر تقریباً تمامی موجودی باندل Project Scorpio Edition هم به پایان رسیده تور ارزان مسکو است. مایکروسافت تضمین کرده که در ماه آینده، جزییاتی را در مورد موج پیش فروش نسخه عادی این کنسول منتشر کند.

لازم به ذکر است که در مدت زمان پنج روزه ای که پیش خرید این کنسول امکان پذیر شده، ایکس باکس وان ایکس نسبت به هر ایکس باکس دیگری در ثبت آمار پیش خرید موفق تر عمل کرده است.

به گفته مایکروسافت، کنسول ایکس باکس وان ایکس، سریع ترین میزان پیش فروش در تاریخ برند ایکس باکس را تور ارزان مالزی به نام خود ثبت کرده است.

همچنین فروشگاه های گیم استاپ و آمازون نیز آماری را از ثبت رقمی بالا برای پیش فروش ایکس باکس وان ایکس را منتشر کرده اند و مایکروسافت نیز، قول تامین موجودی این کنسول را داده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *