نتانیاهو: ایران دنبال جنگ علیه اسرائیل است! + زمانی: امروز جواب خیلی از سوال‌هایتان را می‌گیرد – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری فارس: «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در جدیدترین اظهارات خود مدعی شد ایران به دنبال جنگ با این رژیم است و با همین هدف، نیروهایش را در مناطقی از سوریه که از وجود تروریست‌های داعش پاکسازی شده، مستقر می‌کند
خبرگزاری فارس: «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در جدیدترین اظهارات خود مدعی شد ایران به دنبال جنگ با این رژیم است و با همین هدف، نیروهایش تور اردبیل هوایی را در مناطقی از سوریه که از وجود تروریست‌های داعش پاکسازی شده، مستقر می‌کند.
وی در ادامه مدعی شد: این موضوع، هم خوب و هم بد است؛ بد بودنش به خاطر آن است که ایران به صورت حساب‌شده در حال مستقر کردن نیروهایش در مناطقی است که داعش ترک کرده است.

نتانیاهو سپس ادعا کرد‌: ایران این حقیقت را پنهان نمی‌کند که دنبال استقرار نیروهای زمینی، دریایی و هوایی در این مناطق است و از جمله اهداف این قیمت تور سنگاپور اقدام، آغاز جنگ علیه اسرائیل است؛ این امر ما و کل منطقه را تهدید می‌کند.

نتانیاهو به کانال 20 این رژیم گفت: در هفته‌های اخیر وضعیت خاورمیانه تغییر کرده به نحوی که احتمال پیروزی بین‌المللی بر داعش در سوریه بسیار بیشتر شده است.

——————-
ورزش سه: حسن زمانی در مورد موضوع جلسه امروز هیئت مدیره می گوید: به ما برای جلسه هیئت مدیره زنگ زده اند و امروز قرار است به محل باشگاه برویم؛ اما تیک بان هنوز کسی با  ما در مورد موضوع این جلسه صحبتی نکرده است
عضو هیئت مدیره استقلال در مورد این که خودش همیشه منتقد شماره یک حضور منصوریان بوده است هم گفت: از شما خواهش می کنم صبر کنید. بعد از ظهر جواب خیلی از سوال هایتان را می گیرید.

او در پاسخ به این سوال که آیا امکان دارد در پایان جلسه هیئت مدیره با منصوریان قطع همکاری شود یا نه هم گفت: واقعا هنوز موضوع جلسه مشخص نشده است. باید به تور ارزان ارمنستان جلسه برویم و ببینیم چه می شود و چه بحث هایی پیش می آید. فعلا نمی شود اظهار نظر قطعی کرد.

ورزش سه: حسن زمانی در مورد موضوع جلسه امروز هیئت مدیره می گوید: به ما برای جلسه هیئت مدیره زنگ زده اند و امروز قرار است به محل باشگاه برویم؛ اما هنوز کسی با  ما در مورد موضوع این جلسه صحبتی نکرده است. باید به جلسه برویم و ببینم چه پیش می آید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *