درخشان مربی جدید به کادر اضافه می‌کند + هدایای سامسونگ برای پیش خرید گلکسی نوت 8: شارژر وایرلس و دوربین 360 درجه – دیجیاتو – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری فارس: اولین تمرین تیم فوتبال نفت تهران پس از شکست این تیم مقابل تراکتورسازی تبریز، امروز از ساعت 17 و 30 دقیقه برگزار خواهد شد
خبرگزاری فارس: اولین تمرین تیم فوتبال نفت تهران پس از شکست این تیم مقابل تراکتورسازی تبریز، امروز از ساعت 17 و 30 دقیقه برگزار خواهد شد.
* حمید درخشان در صدد است یک مربی جدید به کادر فنی‌اش اضافه کند و از همین رو رزومه برخی مربیان داخلی و خارجی را مورد تور اهواز ارزان بررسی قرار داده است.

* با تعطیلات لیگ برتر به احتمال زیاد تیم فوتبال نفت تهران به اردوی یک هفته‌ای خواهد رفت.

* بازیکنان تیم نفت که پنجشنبه شب در مشهد به مصاف سیاه‌جامگان خواهند رفت روز چهارشنبه تهران را به مقصد مشهد ترک می‌کنند و روز جمعه به تهران بازخواهند گشت.

* قرار است به زودی کمیته فنی در تیم نفت تهران تشکیل شود تا مسائل فنی این تیم در این کمیته مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

* تور لحظه آخری تبریز احسان پیرهادی که سابقه بازی در تیم‌های استقلال و سیاه‌جامگان را در کارنامه دارد، در صورت حاصل شدن توافقات نهایی به تیم فوتبال نفت تهران خواهد پیوست.

——————-

پیش از این شنیده بودیم که سامسونگ قصد دارد پرچمدار بعدی خود را همراه با یک کاور پلیمری شفاف در جعبه، به مشتریان ارائه کند
یک کارت حافظه 256 گیگابایتی قیمت تور اصفهان در جعبه نوت 8 وجود دارد

سامسونگ گلکسی نوت 8 چهارشنبه همین هفته معرفی خواهد شد که با توجه به سوابق آقای بلس، می توان تقریباً با اطمینان گفت که از روز پنجشنبه پیش فروش شده، و مشتریان می توانند با پیش خرید آن از هدایای مورد اشاره بهره مند شوند.

البته بر اساس اخبار موجود، قیمت گلکسی نوت 8 بیشتر از پرچمداران کنونی سامسونگ خواهد بود و کمپانی نیز احتمالاً به همین دلیل، با ارائه پیشنهادات تور کرمان ارزان وسوسه کننده سعی در جذب مشتریان دارد.

طبق نوشته های بلس در توییتر، مشتریانی که فبلت گلکسی نوت 8 را پیش خرید کنند یک عدد کارت حافظه 256 گیگابایتی، به علاوه یک شارژر وایرلس یا دوربین 360 درجه «Gear 360» دریافت خواهند کرد که فرآیند پیش فروش نیز روز بعد از رونمایی آغاز خواهد شد.

پیش از این شنیده بودیم که سامسونگ قصد دارد پرچمدار بعدی خود را همراه با یک کاور پلیمری شفاف در جعبه، به مشتریان خرید بلیط هواپیما ارائه کند. حال اما افشاگر معروف «ایوان بلس» از هدایای دیگری خبر می دهد که ارزشی به مراتب بالاتر از یک کاور ساده خواهند داشت.

ایوان بلس همچنین اظهار داشته که مشتریان اروپایی به جای شارژر وایرلس یا دوربین 360 درجه، یک داک Samsung DeX دریافت می کنند و با وجود شروع پیش خرید از دوم شهریور، موبایل های مشتریان از تاریخ 24 شهریور به دست آنها تور روسیه نوروز 97 خواهد رسید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *