اینتر در آستانه جذب 2 بازیکن جدید + کوچکی نژاد: دارایی وزرای پیشنهادی اعلام شود – آژانس خبری ایبنا نیوز

الیاکیم مانگالا و کانسلو 2 بازیکنی هستند که احتمالا اینتر به زودی آنها را جذب خواهد کرد.

بر خلاف رقیب همشهری، اینتر تابستان نسبتا آرامی را سپری کرده و هنوز خرید بزرگی انجام نداده است و با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی بازار تابستانی، به نظر می رسد این رویه ادامه دار باشد
همچنین با توجه به شورش کوندوگبیا و غیبت او در تمرینات اینتر، دیگر جدایی او و پیوستن به والنسیا را باید قیمت تور گرجستان قطعی دانست اما مدیران اینتر علاقمند به معاوضه بین او و کانسلو، مدافع راست و پرتغالی والنسیا هستند که به نظر می رسد این انتقال هم در آستانه نهایی شدن است.

بر خلاف رقیب همشهری، اینتر تابستان نسبتا آرامی را سپری کرده و هنوز خرید بزرگی انجام نداده است و با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی بازار تابستانی، به نظر می رسد این رویه ادامه دار باشد.

اینتر در آستانه جذب 2 بازیکن جدید

الیاکیم قیمت تور پاتایا مانگالا، مدافع فرانسوی و 26 ساله سیتی که به صورت قرضی در والنسیا بازی می کند، در آستانه انتقال قرضی به اینتر است و طبق ادعای پریمیوم اسپورت مذاکرات طرفین رضایت بخش بوده است.

قرار است هر 2 بازیکن به صورت قرضی و با حق خرید معاوضه شوند تا بعد از امضای قرارداد احتمالی جیسون موریو، تور ارزان پکن کوندوگبیا دیگر بازیکنی باشد که از سن سیرو راهی مستایا شده است.

الیاکیم مانگالا و کانسلو 2 بازیکنی هستند که احتمالا اینتر به زودی آنها را جذب خواهد کرد.

——————-
خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خواستار اعلام فهرست اموال وزرا پیش از تصدی مسئولیتشان شد
نائب رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر گفت که این کار طبق روال انجام خواهد شد.

وی افزود: قیمت بلیط پرواز ما یکی دو روز وقت داریم که به وزرا رای بدهیم و باید این اصل قانون اساسی که برای شفافیت سازی است اجرایی شود. وزرا باید هر چه دارند ثبت کنند تا قوه قضاییه در جریان باشد و بعد نمایندگان هم به عنوان ناظر در جریان باشند که آیا اموال آن‌ها در قوه قضاییه ثبت شده است یا خیر و این شفاف سازی برای نمایندگان انجام شود.

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی خواستار اعلام فهرست اموال تور ویتنام نوروز 97 وزرا پیش از تصدی مسئولیتشان شد.
جبار کوچکی نژاد در تذکری در جلسه علنی بعد از ظهر امروز ( چهارشنبه ) اظهار کرد: رئیس‌جمهور در حضور همکاران نماینده قسم یاد کرد که پاسدار قانون اساسی باشد. اصل 142 قانون اساسی تاکید دارد دارایی رهبری، رئیس‌جمهور، معاونین، وزیران، همسران و فرزندان آن‌ها قبل و بعد از دوران مسئولیتشان اعلام شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *