سرپوش گذاشتن سازمان ملل بر جنایت عربستان + صدای سیری حالا بیش از همیشه به انسان ها شباهت دارد – دیجیاتو – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری فارس: انصارالله یمن از عملکرد سازمان ملل متحد در قبال جنایت‌های عربستان سعودی در یمن انتقاد کرد.

محمد عبدالسلام، سخنگوی رسمی جنبش انصارالله یمن در واکنش به جنایت اخیر ائتلاف سعودی در صنعاء، تأکید کرد که سازمان ملل با بی‌توجهی به جنایت‌های این ائتلاف مسئول تداوم کشتار مردم یمن است
وی ادامه داد، سازمان ملل با سرپوش گذاشتن بر جنایت‌های ائتلاف آمریکایی-عربستانی در یمن، تور اصفهان عامل تداوم جنایت‌های وحشتناک این ائتلاف در حق مردم یمن و ملت‌های منطقه است که آخرین آن حمله به صنعاء بود.

عبدالسلام تأکید کرد که سازمان ملل در دعوت برای تحقیق در خصوص جنایت‌های ائتلاف آمریکایی سعودی در یمن جدی نیست..

سخنگوی انصارالله ادامه داد: نمی‌توان روی سازمان ملل حساب باز کرد، ملت یمن به مقاومت خود در برابر تجاوزات آمریکا و عربستان ادامه خواهند داد».

خبرگزاری فارس: آموزش تعمیرات موبایل رایگان انصارالله یمن از عملکرد سازمان ملل متحد در قبال جنایت‌های عربستان سعودی در یمن انتقاد کرد.
محمد عبدالسلام، سخنگوی رسمی جنبش انصارالله یمن در واکنش به جنایت اخیر ائتلاف سعودی در صنعاء، تأکید کرد که سازمان ملل با بی‌توجهی به جنایت‌های این ائتلاف مسئول تداوم کشتار مردم یمن است.

گفتنی است ائتلاف ضد یمن به رهبری عربستان روز چهارشنبه در حمله هوایی به خوابگاهی در شهرستان ارحب صنعاء، تور ترکیه نوروز 97 46 غیر نظامی را گشت و بیش از 10 نفر دیگر را زخمی کرد.

——————-

از زمان انتشار سیری تاکنون، صدای دستیار هوشمند اپل دستخوش تغییرات زیادی شده است

با توجه به مقاله منتشر شده در وب سایت اپل، آن ها برای تبدیل کردن صدای رباتیک سیری به یک صدای انسانی از الگوریتم های پیچیده ای استفاده نموده اند: «روند قرار دادن صدای سیری بر پایه متود تور اردبیل زمینی یادگیری عمیق را از iOS 10 شروع کردیم و با ویژگی های جدیدتر آن را به iOS 11 آوردیم.»

بعد از انتقادات فراوان بعضی وب سایت ها و کاربران برای رفع نکردن ضعف های سیری در iOS 10، اپل تمام تلاشش را به کار گرفته تا مشکلات دستیار هوشمند صوتی خود را با iOS 11 برطرف کند. اگر دوست دارید مقاله اهالی کوپرتینو پیرامون تغییرات صدای سیری را بشنوید، می توانید به اینجا تور مشهد ارزان مراجعه کنید.

از زمان انتشار سیری تاکنون، صدای دستیار هوشمند اپل دستخوش تغییرات زیادی شده است. اگر ابتدای عرضه سیری که به سال 2011 باز می گردد، صدای آن به ربات ها شباهت داشت اما حالا و با iOS 11، اهالی کوپرتینو گفتار سیری را بیش از همیشه به انسان ها نزدیک کرده اند.

گفته های مهندسین اپل نشان می دهند که با این تغییر، صدای سیری طبیعی تر و نرم تر شده و به واسطه همین مسئله، کاربران راحت تور شیراز نوروز 97 تر از گذشته می توانند با این دستیار هوشمند ارتباط برقرار کنند. بد نیست بدانید iOS 11 فعلا در مرحله بتا قرار داشته و گفته می شود که نسخه نهایی تا پایان تابستان به انتشار خواهد رسید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *