محمدرضا عیوضی پس از 15 سال کنسرت می دهد + 30 شهید و زخمی در حمله به مسجدی در کابل – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری مهر: تازه ترین کنسرت محمدرضا عیوضی خواننده پاپ در دهه هفتاد، جمعه دهم شهریور ماه بعد از پانزده سال در مجموعه برج آزادی تهران میزبان علاقه مندان موسیقی است

علیرضا شمس اسکندری رهبر گروه، تنظیم کننده قطعات و نوازنده گیتار آکوستیک و الکتریک، علی باغفر نوازنده درامز، یاسر ساکی مهر نوازنده کیبورد و پیانو، علیرضا میرآقا نوازنده ترومپت، کیوان آشتیان پورنوازنده گیتار الکتریک تور ایتالیا و اسپانیش، یاور قندچی نوازنده گیتار آکوستیک، علی پهلوانی نوازنده گیتار باس، علیرضا خسروی نوازنده پرکاشن، آرش جامع نوازنده ویولن، کوشا صرافی گوهر نوازنده ویولن، پاگاه عبدالله زاده نوازنده ویولا، بیتا قاسمی نوازنده ویولنسل، امین جعفرزاده، سارا همتی، نسترن قاضیانی، امید تاج دوست و آرزو فتحی همخوانان گروه ارکستر گروه «رنگین کمون» را تشکیل می دهند.

این خواننده که به تازگی تور پکن نوروز 97 جدیدترین آلبوم خود را با نام «حس خوب» روانه بازار موسیقی کرد در تازه ترین کنسرت خود که به رهبری ارکستر علیرضا شمس اسکندری برگزار می شود، قطعاتی از آلبوم جدید و تعدادی از آثار قبلی اش را اجرا می کند.

خبرگزاری مهر: تازه ترین کنسرت محمدرضا عیوضی خواننده پاپ در دهه هفتاد، جمعه دهم شهریور ماه بعد از پانزده سال در مجموعه برج آزادی تهران میزبان علاقه مندان موسیقی است.

——————-

خبرگزاری تور استرالیا نوروز 97 تسنیم: چهار نفر از تروریست‌های داعشی، هنگام ادای نماز جمعه به مسجد امام زمان (ع) در شهر کابل حمله کردند
مهاجمان داعشی پس از ورود به صحن مسجد نمازگزاران را به گروگان گرفتند و با نیروهای امنیتی افغان وارد درگیری شدند.

بر اساس این گزارش نیروهای امنیتی افغان تا کنون تنها توانسته‌اند تعدادی از نمازگزاران را نجات دهند اما تعداد نمازگزارانی که هنوز اسیر مهاجمان داعشی تور تایلند هستند مشخص نشده است.

«ذبیح‌الله مجاهد» سخنگوی طالبان در تماس با رسانه‌ها ضمن محکومیت حمله به مساجد گفته است که طالبان با این حملات هیچ ارتباطی ندارند و این حملات به منظور ایجاد نفاق صورت می‌گیرند.

برخی از رسانه‌ها آمار تلفات این حمله را تا کنون 30 کشته و زخمی گزارش داده‌اند و از احتمال افزایش تلفات نیز خبر داده‌اند.

وی افزود که دو سرباز پلیس نیز کشته و 8 نظامی دیگر تور لحظه آخری یزد نیز زخمی شده‌اند.

خبرگزاری تسنیم: چهار نفر از تروریست‌های داعشی، هنگام ادای نماز جمعه به مسجد امام زمان (ع) در شهر کابل حمله کردند.

بر اساس این گزارش درگیری‌ها بیش از ساعت است که دوام دارد و نیروهای امنیتی افغان تا کنون نتوانسته‌اند همه نمازگزاران را نجات دهند.

اما «نجیب دانش» سخنگوی وزارت کشور افغانستان اعلام کرد که تا کنون 14 غیرنظامی از جمله زنان و کودکان کشته و زخمی قیمت تور تبریز شدند.

این در حالی است که چند ماه قبل نیز حمله به شیعیان عزادار در شب شهادت مولی الموحدین علی (ع) در مسجد الزهرا (س) در منطقه «دشت برچی» حوزه ششم امنیتی شهر کابل نیز پنج کشته و دست‌کم 12 زخمی برجا گذاشت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *