نیکی هیلی با آمانو دیدار کرد + کارمندان اپل با خودروهای خودران جابجا می شوند – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری فارس: «نیکی هیلی»، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد در شهر وین، پایتخت اتریش با «یوکیا آمانو»، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی دیدار و درباره توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 گفت‌وگو کرد
هیلی قبل از سفر به وین گفته بود در دیدار با مقام‌های آژانس، به دنبال دانستن آن خواهد بود که آیا آژانس در راستای راستی‌آزمایی پایبندی ایران به برجام قصد بازرسی از سایت‌های نظامی ایران قیمت تور پوکت را دارد یا خیر.

نیکی هیلی با آمانو دیدار کرد 

در حال تکمیل….
حساب کاربری آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در توئیتر تصاویر مربوط به این دیدار را منتشر کرده است.

خبرگزاری فارس: «نیکی هیلی»، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد در شهر وین، پایتخت اتریش با تور ارزان بدروم «یوکیا آمانو»، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی دیدار و درباره توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 گفت‌وگو کرد.
——————-

خبرگزاری مهر: اپل در حال طراحی خودروهای بزرگ خودرانی است که وظیفه جابجایی کارکنان این شرکت را در میان ساختمان های داخلی آن بر عهده خواهند داشت

اپل چندی قبل مجوز تست خودروهای خودران را دریافت کرد و نرم افزارهای تولیدی این شرکت به همین منظور در ابتدای سال تور ارزان برزیل جاری میلادی بر روی برخی مدل های خودروهای لکسوس نصب شد.

اپل تا چندی قبل در حال اجرای طرحی موسوم به تایتان برای تولید کامل خودروی خودران بود. اما تکمیل این طرح به دلایل نامعلومی متوقف شد.

خبرگزاری مهر: اپل در حال طراحی خودروهای بزرگ خودرانی است که وظیفه جابجایی کارکنان این شرکت را در میان ساختمان های داخلی آن بر عهده خواهند داشت.

 کارمندان اپل با خودروهای خودران جابجا می شوند

به تور ارزان ترکیه نقل از ورج، اگر چه اپل ایده تولید خودروهای خودران مستقل را کنار گذاشته و به دنبال تولید نرم افزارهای مرتبط است، اما این بدان معنا نیست که این شرکت به طور کامل از تولید چنین اتومبیل هایی منصرف شده باشد.
منابع خبری می گویند اپل آموزش تعمیرات موبایل رایگان درصدد تولید خودروهای متوسط یا شاتل هایی است که کارکنان این شرکت را از بخش ها و ساختمان های مختلف به دیگر بخش ها و ساختمان ها منتقل می کنند.

ظاهرا این خودروهای خودران PAIL نام خواهند گرفت که مخفف کلمه Palo Alto محسوب می شود. Palo Alto محل استقرار دفتر مرکزی اپل بوده است. اپل برای تولید این خودروها با یک شرکت خودروسازی دیگر که نام آن فاش نشده در حال همکاری است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *