یک جایزه تازه برای گوهر خیراندیش – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری ایلنا: گوهر خیراندیش برای بازی در فیلم سینمایی «خانه دیگری» ساخته بهنوش صادقی جایزه بهترین بازیگر جشنواره ACTION ON FILM را از آن خود کرد
جشنواره ACTION ON FILM آمریکا اولین حضور بین‌المللی «خانه دیگری» محسوب می‌شود. فیلمی که هنوز در داخل کشور به اکران عمومی درنیامده است.

خیراندیش که به دلیل مشغله کاری نتوانست در این فستیوال حضور داشته باشد درباره این جایزه گفت: بسیار تیک بان خوشحالم که توانستیم نماینده شایسته‌ای برای سینمای کشورمان باشیم. در این جشنواره دو فیلم «خانه دیگری» ساخته بهنوش صادقی و فیلموگرافی «گوهر» به کارگردانی پوریا حیدری از من به نمایش درآمد و خوشبختانه هردو اثر مورد توجه و تحسین هیأت داوران قرار گرفت.

خبرگزاری ایلنا: گوهر خیراندیش برای بازی در فیلم سینمایی «خانه دیگری» ساخته بهنوش صادقی جایزه بهترین بازیگر جشنواره ACTION ON FILM را از آن تور یزد خود کرد.

 هیأت داوران بخش سینمای ایران سیزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی ACTION ON FILM آمریکا در بخش فیلم‌های سینمایی، جایزه بخش بهترین بازیگر نقش اول این فستیوال را به گوهر خیراندیش برای بازی در فیلم «خانه دیگری» اهدا کردند.

یک جایزه تازه برای گوهر خیراندیش

ناصر تور مارماریس نوروز 97 هاشمی دیگر بازیگر فیلم «خانه دیگری» و گلاب آدینه با فیلم «آبجی» دیگر کاندیداهای بخش بهترین بازیگر این جشنواره بودند.
وی افزود: قرار بود فیلم سینمایی «نیمه شب اتفاق افتاد» هم در این فستیوال به نمایش درآید که با توجه به کیفیت پایین نسخه‌ای که برای دبیرخانه ارسال شده بود، در نهایت این فیلم پذیرفته نشد. متأسفانه به دلیل مشغله کاری نتوانستم در جشنواره حضور داشته تور زمینی شیراز باشم و دخترم آناهیتا اسماعیل خانی به نمایندگی از من این جایزه را دریافت کرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *