آزادی 31 سرباز سوری از اسارت داعش + بازدید شهردار تهران از مراکز عرضه بهداشتی دام – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری ایسنا: عملیات آزادی ۳۱ تن از نیروهای ارتش سوریه که در دست گروه‌های مسلح داعش اسیر بودند با نظارت بین‌المللی و منطقه‌ای با موفقیت انجام شد
همچنین یک خودروی هلال احمر سوریه برای تحویل گرفتن احمد معتوق، از نیروهای مقاومت که در اسارت داعش بود، وارد استان دیر الزور شد، به محض تحویل گرفتن او، کاروان داعشی‌ها و خانواده‌هایشان به سمت دیر الزور حرکت خواهند کرد.

در این عملیات قیمت تور سنگاپور “علی الحلو”، خلبانی که اخیرا هواپیمایش در نزدیکی مرزهای مشترک اردن-سوریه سقوط کرده بود نیز آزاد شد.

عملیات مذکور در قالب قراردادی شامل آزادی ۳۱ اسیر از ارتش سوریه با نظارتی بین‌المللی و منطقه‌ای انجام شد.

برخی منابع اطلاعاتی تعداد داعشی‌هایی که به سمت دیر الزور حرکت خواهند کرد را ۳۰۹ تن اعلام کردند و این در حالی است که پیش از این ۲۰۰ داعشی خودشان را به نیروهای مقاومت تسلیم قیمت تور دبی کرده و نزدیک به ۳۰۰ تن دیگر از آنها در جریان عملیات‌ها در منطقه القلمون کشته شدند.

خبرگزاری ایسنا: عملیات آزادی ۳۱ تن از نیروهای ارتش سوریه که در دست گروه‌های مسلح داعش اسیر بودند با نظارت بین‌المللی و منطقه‌ای با موفقیت انجام شد.
——————-
خبرگزاری ایسنا: شهردار تهران، رییس شورا و برخی اعضای شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش صبح امروز همزمان با عید سعید قربان از محل عرضه تور پوکت بهداشتی دام زنده واقع در منطقه 2 شهر تهران بازدید کردند
خبرگزاری ایسنا: شهردار تهران، رییس شورا و برخی اعضای شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش صبح امروز همزمان با عید سعید قربان از محل عرضه بهداشتی دام زنده واقع در منطقه 2 شهر تهران بازدید کردند.
به گزارش ایسنا، محمدعلی نجفی شهردار تهران نیز در حاشیه بازدید از این مرکز گفت:شهروندان تهرانی در این مراکز زمان کمتری را صرف خرید دام تور استرالیا نوروز 97 زنده سالم می کنند و از اتلاف زمان جلوگیری می شود.

 محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه بازدید خود از این مرکز گفت: آنچه که از فضای مراکز عرضه بهداشتی دام زنده مشاهده کردیم، فضای خوبی بود و شاهد استقبال خوب مردم نیز بودیم. عرضه بهداشتی دام زنده در سالهای گذشته آغاز شده و از 18 مرکز امسال به 25 مرکز رسیده است.

وی افزود: این اماکن برای مردم فراهم شده تا ضمن تسهیل دسترسی تور قشم نوروز 97 آنها برای خرید دام زنده، مشکلات بهداشتی و نظارت مستمر بر عرضه دام زنده حل شود. امیدواریم این خدمات ادامه داشته باشد و هر سال ضمن افزایش خدمات تسهیلات مناسبتری برای دسترسی مردم به دام زنده بیش از پیش فراهم شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *