قیمت‌ نفت افزایش می‌یابد + قیمت میوه در عید قربان افزایش یافت – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری مهر: یک تحلیل‌گر بازار نفت هشدار داد که تقاضای نفت کاملا درحال افزایش است و قیمت‌ها افزایش خواهند یافت
او به سی‌ان‌بی‌سی گفت: به ویژه اگر شما منتظر رشد تقاضای جهانی برای نفت بودید، درحال حاضر تقاضا برای نفت واقعا جهش کرده است.

او گفت: قیمت نفت باید بالا برود چراکه در طول هفته‌ها و ماه‌های گذشته حجم ذخایر انبارهای نفتی با سرعتی باور نکردنی کاهش یافته‌اند.

در تور دبی ماه آگوست، آژانس بین‌المللی انرژی پیش‌بینی رشد تقاضای نفت خود را به ۱.۵ میلیون بشکه در روز افزایش داد.

این تحلیل‌گر اضافه کرد که علی‌رغم سطح بالای تولید، قیمت نفت باید بالاتر برود.

آمریتا سن، تحلیل‌گر ارشد نفت در شرکت انرژی اسپکتس هم موافق است که تقاضای نفت افزایش یافته و گفت که بازار در سه ماه اخیر به شکل قابل توجهی بهبود یافته است.

خبرگزاری مهر: یک تحلیل‌گر بازار تور اروپا نوروز 97 نفت هشدار داد که تقاضای نفت کاملا درحال افزایش است و قیمت‌ها افزایش خواهند یافت.

مدت‌هاست که قیمت یک بشکه نفت حول ۵۰ دلار نوسان می‌کند و ماه گذشته آژانس بین‌المللی انرژی اعلام کرد تقاضای جهانی نفت خام در سال ۲۰۱۷ از تخمین‌های قبلی بیشتر خواهد شد.
——————-

خبرگزاری مهر: رئیس اتحادیه میوه و سبزی از افزایش ۳۰ درصدی قیمت انواع میوه در عید قربان خبر داد و گفت: این افزایش نرخ موقتی تور ارزان سریلانکا است
رئیس اتحادیه میوه و سبزی قیمت هرکیلوگرم انگور کندری را ۶۰۰۰ تومان اعلام کرد و افزود: قیمت شبرنگ ۵۵۰۰ تومان و هلو انجیری هم ۵۰۰۰ تومان است.

وی با اشاره به اینکه قیمت موز روزهای گذشته بین ۳۲۰۰ تا ۳۵۰۰ تومان بوده است، گفت: هم اکنون نرخ این میوه به ۳۸۰۰ تا ۴۰۰۰ تومان رسیده؛ همچنین قیمت سیب درختی مجلسی حدود ۸۰۰۰ تومان است.

خبرگزاری مهر: رئیس اتحادیه میوه و سبزی از افزایش قیمت بلیط چارتر ۳۰ درصدی قیمت انواع میوه در عید قربان خبر داد و گفت: این افزایش نرخ موقتی است.

سید حسین مهاجران با بیان اینکه قیمت انواع میوه‌های مجلسی در بازار به مناسبت عید قربان حدود ۳۰ درصد گران شده است، اظهارداشت: سیب درختی، موز، هلو، شبرنگ و انگور کندری از جمله میوه هایی هستند که نرخ آنها افزایش یافته ضمن اینکه این افزایش قیمت موقتی و یک روزه است و پس از تمام شدن عید قیمت ها به حالت عادی باز می تور ترکیه نوروز 97 گردد.
وی ادامه داد: قیمت سیب زمینی های با کیفیت پایین تر نیز تا کیلویی ۸۰۰ تومان متغییر است.

به گفته مهاجران قیمت پیاز و سیب زمینی در بازار کاملا متعادل شده و هم اکنون نرخ هرکیلوگرم پیاز از ۱۲۰۰ تا ۱۵۰۰ تومان و هرکیلوگرم سیب زمینی نیز در همین حدود است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *