پیروزی برزیل در انتخابی جام جهانی – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری ایسنا: با پیروزی برزیل و توقف آرژانتین رقابت های انتخابی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی پیگیری شد.

بامداد امروز (جمعه) رقابت های انتخابی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی با برگزاری چند دیدار پیگیری شد که در یکی از دیدارها اروگوئه و آرژانتین در دیداری حساس برابر هم به میدان رفتند که این دیدار برنده ای نداشت و در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید
۱- برزیل ۳۶ امتیاز (صعود تور هوایی مشهد به جام جهانی)

۱۰- ونزوئلا ۷ امتیاز

۶- پرو ۲۱ امتیاز

در یکی دیگر از دیدارها پاراگوئه در سانتیاگو دست به کار بزرگی زد و با ۳ گل شیلی تیم آماده این روزهای آمریکای جنوبی را شکست داد.  در این بازی ویدال، کاسرس و اورتیس برای پاراگوئه گلزنی کردند تا پاراگوئه ۳ امتیاز بازی را به دست بیاورد.

۹- بولیوی ۱۰ امتیاز

۵ آرژانتین ۲۳ امتیاز

لوئیس سوارس و لیونل مسی دو بازیکن تیم بارسلونا قیمت تور کرمان در این دیدار در ترکیب خودشان به میدان رفتند. قبل از شروع مسابقه نیز این دو بازیکن از طرح دو کشور برای میزبانی جام جهانی ۲۰۳۰ حمایت کردند.

۸- اکوادور ۲۰ امتیاز

از این منطقه ۴ تیم اول به صورت مستقیم راهی جام جهانی می شوند و تیم پنجم نیز باید در دیدار پلی اف با نماینده اقیانوسیه دیدار کند.

خبرگزاری ایسنا: با پیروزی برزیل و توقف آرژانتین رقابت های انتخابی جام جهانی در قاره آمریکای تور تبریز جنوبی پیگیری شد.
بامداد امروز (جمعه) رقابت های انتخابی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی با برگزاری چند دیدار پیگیری شد که در یکی از دیدارها اروگوئه و آرژانتین در دیداری حساس برابر هم به میدان رفتند که این دیدار برنده ای نداشت و در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

۴- شیلی ۲۳ امتیاز

۷- پاراگوئه ۲۱ امتیاز

دو تیم ونزوئلا و کلمبیا نیز به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست تور استانبول نوروز 97 نیافتند و هر دو تیم تنها یک امتیاز از این دیدار به دست آوردند.

در دیگر دیدار برزیل تیم از پیش صعود کرده توانست با دو گل اکوادور را از پیش روی بردارد و صدرنشینی خود را تثبیت کند. پائولینیو که به تازگی از لیگ چین به بارسلونا پیوسته است گل اول بازی را به ثمر رساند و کوتینیو نیز زننده دیگر گل سلسائو در این دیدار بود.

۳- اروگوئه ۲۴ امتیاز

* جدول انتخابی جام جهانی آمریکای جنوبی

۲- تور اردبیل نوروز 97 کلمبیا ۲۵ امتیاز

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *