ابوالقاسم طالبی: ما انقلابی هستیم – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری مهر: ابوالقاسم طالبی در مراسم بزرگداشتش به همراه ضیاءالدین دری که در همایش ملی باشگاه خبرنگاران بسیج برگزار شد گفت: ما انقلابی هستیم نه اصولگرا و نه اصلاح طلب و نه اعتدالی
دری اظهار کرد: چند روز پیش شنیدم که خانم وندی شرمن که یکی از اعضای عالی رتبه در مذاکرات هسته ای بود گفته است که تیم هسته ای ایران فرق بین کلمه لفت و ریموو را نمی دانستند، این موضوع استعمار تور چین آنها را نشان می دهد و ما می دانیم که تیم مذاکر کننده ما معنی این واژه ها را می دانند بنابراین ما باید حواسمان را جمع کنیم.

در ادامه مراسم تجلیل از ضیاالدین دری برگزار شد.

وی در پایان گفت: ما بچه های انقلاب فقط به انقلاب مدیون هستیم نه کس دیگر.

وی افزود: وقتی درباره قحطی سال های ۱۳۰۰ تحقیق می کردم متوجه شدم که انگلیسی ها در این صدسالی که قحطی به وقوع پیوست کاری کردند که قیمت تور فرانسه اگر یک نفر تا مقطع دکترا در رشته تاریخ درس بخواند متوجه نشود که انگلیسی ها چه بر سر کشور ما در دوران قحطی آورد. این موضوع نشان می دهد که انگلیس حیله گر و مکار کار خود را به درستی انجام داده است و ما باید او را بشناسیم.

وی در این مراسم بیان کرد: ما باید همواره یادمان باشد استعمار عامل اصلی انقلاب بود و کار ما برای مبارزه با استکبار زیرکانه بود و ما این کار را با پرچم امام حسین (ع) انجام دادیم.

ابوالقاسم قیمت تور پکن طالبی پس از دریافت کارت افتخاری خبرنگاری عنوان کرد: جای چنین روزی در تاریخ ما خالی بود زیرا انگلیس به ما ضربه زیادی زده است. من در مطالعاتی که انجام دادم متوجه شدم که ما در این رابطه غفلت زیادی کرده ایم و به همین سبب انگلیسی ها از این موضوغ خوشحال هستند.

 مراسم بزرگداشت ابوالقاسم طالبی کارگردان «یتیم خانه ایران» و ضیاءالدین دری کارگران «کیف انگلیسی» صبح امروز ۱۲ شهریور تور اهواز برابر با روز مبارزه با استعمار انگلیس با پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و تلاوت کلامی چند از آیات کلام الله مجید در سفارت سابق آمریکا برگزار شد.

طالبی: ما انقلابی هستیم نه اصولگرا و نه اصلاح طلب

در این مراسم که در حاشیه همایش تعمیرات تخصصی لپ تاپ ملی باشگاه خبرنگاران بسیج برگزار شد، سردار نقدی، سردار قیدپرور، بیژن نوباه وطن و محمد گلریز برای تجلیل از این ۲ فیلمساز روی صحنه آمدند.

خبرگزاری مهر: ابوالقاسم طالبی در مراسم بزرگداشتش به همراه ضیاءالدین دری که در همایش ملی باشگاه خبرنگاران بسیج برگزار شد گفت: ما انقلابی هستیم نه اصولگرا و نه اصلاح طلب و نه اعتدالی.
طالبی اظهار کرد: انصاف داشته باشیم و به مسایل مهم تور ایتالیا توجه کنیم، ما انقلابی هستیم نه اصولگرا، نه اصلاح طلب و نه اعتدالی، این موضوعات حزبی را بیرون بریزید و به این توجه کنید که ما بچه های انقلاب هستیم برای همین وقتی حامد بهداد در جشن منتقدان جایزه خود را به شهید حججی تقدیم می کند ما باید این خبر را در جاهای مختلف تکثیر و برجسته کنیم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *