ستاره ناپولی بهترین جانشین برای نیمار است + شکست یاران نکونام در دربی مازندران – آژانس خبری ایبنا نیوز

ورزش سه: آریگو ساکی، سرمربی مشهور و سابق تیم ملی ایتالیا به تمجید از لورنزو اینسینیه ستاره خط حمله ناپولی پرداخت
آریگو ساکی گفت: “در حال حاضر من فکر نمی کنم بارسا در سطح رئال مادرید باشد؛ اما من معتقدم با توجه به از دست دادن نیمار، لورنزو اینسینیه بهترین جایگزین برای او بود زیرا اینسینیه بهترین و شگفت انگیزترین استعداد فوتبال ایتالیا طی 10 سال اخیر بوده است.

ساکی در تور اردبیل زمینی حالی معتقد است که اینسینیه می تواند بهترین جانشین برای نیمار باشد که مدیران بارسا تصمیم گرفتند با انتقالی 150 میلیون یورویی، زمینه انتقال عثمان دمبله از دورتموند را فراهم کنند.

ستاره ناپولی بهترین جانشین برای نیمار است

ورزش سه: آریگو ساکی، سرمربی مشهور و سابق تیم ملی تور اهواز ایتالیا به تمجید از لورنزو اینسینیه ستاره خط حمله ناپولی پرداخت.

گرچه گاهی اوقات او حوصله دویدن ندارد اما باید از این کار اجتناب کند. زمانیکه همسیک و مرتنس راه بازیکنان خط میانی را می بندند، اینسینیه به عقب بازگشته و به جای تلاش برای توپربایی تنها دفاع می کند که این کار شرم آور است زیرا او از لحاظ تاکتیکی فوق العاده است.”

——————-

خبرگزاری تسنیم: هفته چهارم لیگ دسته اول نمایندگی اپل فوتبال باشگاه‌های کشور امروز (شنبه) با انجام دو دیدار از ساعت 17 آغاز شد که در حساس‌ترین مسابقه این هفته تیم نساجی قائمشهر که هدایت آن را مهدی پاشازاده برعهده دارد موفق شد در دربی مازندران مقابل خونه‌به‌خونه که هدایت آن را جواد نکونام برعهده دارد، پیروز شود
نتایج دو دیدار ابتدایی هفته چهارم لیگ دسته اول به شرح زیر است:

گل‌ها: محمد آشتیانی (34)

گل‌ها: حامد محمودی تور یزد لحظه آخری (56)

شاگردان مهدی پاشازاده موفق شدند با پیروزی در این دیدار 9 امتیازی شوند و موقتاً تا جایگاه سوم جدول بالا بیایند.

تیم شهرداری ماهشهر در هر سه دیدار ابتدای خود در فصل جاری موفق به پیروزی شده بود، اما در این مسابقه اولین شکست خود را در فصل جدید تجربه کرد.

* نساجی قائمشهر یک – خونه‌به‌خونه بابل صفر

* مس رفسنجان یک – شهرداری ماهشهر صفر

خبرگزاری تور کرمان زمینی تسنیم: هفته چهارم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور امروز (شنبه) با انجام دو دیدار از ساعت 17 آغاز شد که در حساس‌ترین مسابقه این هفته تیم نساجی قائمشهر که هدایت آن را مهدی پاشازاده برعهده دارد موفق شد در دربی مازندران مقابل خونه‌به‌خونه که هدایت آن را جواد نکونام برعهده دارد، پیروز شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *