کیبورد هوشمند چند منظوره با قابلیت‌های ویژه – آژانس خبری ایبنا نیوز

ایسنا: “Logitech” صفحه کلید بی‌سیم “Craft” را در “IFA 2017” در برلین رونمایی کرد. ویژگی‌های محیطی این صفحه کلید که توسط طراحان دیجیتال و خلاق به کار رفته است، یک امکان چند منظوره با قابلیت لمسی و ایجاد میانبر به ابزار خاص در نرم افزارهای در حال اجرا بر روی ویندوز یا مک است
“Logitech” می‌گوید که این سیستم قادر به تشخیص نرم افزار مورد استفاده و تنظیم ابزار موجود در آن است.

 کیبورد هوشمند چند منظوره با قابلیت‌های ویژه

یکی بلیط ارزان هواپیما از طراحان این شرکت می‌گوید: این کیبورد هوشمند با وجود “Crown”، به کاربر دسترسی مستقیم به ابزار مورد نیاز وی را در سریع‌ترین زمان ممکن می‌دهد و بهره‌وری فرد را افزایش می‌دهد.
محصول جدید شرکت “Logitech” در ماه تور یزد نوروز 97 اکتبر با قیمت 199.99 دلار عرضه خواهد شد.

ایده کلی این است که از “Crown” برای دسترسی به امکانات نرم افزارهای کلیدی یا مجموعه ابزارها، از صفحه کلید کامل برای تایپ کردن و از ماوس برای حرکت استفاده کنید.

 کیبورد هوشمند چند منظوره با قابلیت‌های ویژه

کلیدها تور قشم ارزان در صورت نیاز با نور پس زمینه روشن می‌شوند. کاربران می‌توانند میان اتصال به رایانه به دو شیوه استفاده از پورت USB یا بلوتوث انتخاب کنند.
صفحه کلید “Craft” شامل یک باتری داخلی است که از طریق USB شارژ می‌شود و حدودا برای یک هفته کافی خواهد بود.

مثال‌های کاربردی شامل تنظیم روشنایی، کنتراست و اشباع یک تصویر در فتوشاپ، تغییر اندازه قلم مو در یک برنامه نقاشی، انتخاب تور پکن نوروز 97 یک نوع نمودار دیگر در اکسل یا تغییر اندازه قلم در “ورد” می‌شود.

ایسنا: “Logitech” صفحه کلید بی‌سیم “Craft” را در “IFA 2017” در برلین رونمایی کرد. ویژگی‌های محیطی این صفحه کلید که توسط طراحان دیجیتال و خلاق به کار رفته است، یک امکان چند منظوره با قابلیت لمسی و ایجاد میانبر به ابزار خاص در نرم افزارهای در حال اجرا بر روی ویندوز یا مک است.

 کیبورد هوشمند چند منظوره با قابلیت‌های ویژه

به قیمت تور قبرس نقل از گیزمگ، قسمت هوشمند آلومینیومی این کیبورد “Crown” نامیده می‌شود و در سمت چپ بالای کلیدها قرار گرفته است.

 کیبورد هوشمند چند منظوره با قابلیت‌های ویژه

با تور شیراز لحظه آخری دست زدن و لمس کردن، ضربه زدن و چرخاندن آن، کاربران می‌توانند ابزارهای معمول و رایج مورد استفاده و محبوب خود را به صورت یک فهرست در نرم افزار مورد نظر در دسترس داشته باشند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *