گزارش FATF تکمیل و نهایی شد + آمران حمله به «علی مطهری» محاکمه شدند – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری میزان: محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور از تکمیل و نهایی شدن گزارش FATF در کمیته‌ «FATF»کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خبر داد
خبرگزاری میزان: محمدرضا پورابراهیمی نماینده مردم کرمان و راور از تکمیل و نهایی شدن گزارش FATF در کمیته‌ «FATF»کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خبر داد.

وی افزود: در اولین جلسات کمیسیون اقتصادی پس از تعطیلات مجلس این گزارش تور لحظه آخری شیراز در این کمیسیون رای‌گیری و پس از آن به صحن علنی مجلس ارائه خواهد شد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی پیشتر گفته بود که در صورت آماده شدن گزارش کمیته FATF کمیسیون اقتصادی مجلس علاوه بر ارسال گزارش به هیئت رئیسه مجلس یک نسخه از آن نیز به شورای عالی امنیت ملی ارسال خواهد شد.

——————-
خبرگزاری ایسنا: جلسه محاکمه آمران حمله به علی مطهری در دادگاه نظامی شیراز برگزار شد.

مصطفی قیمت تور ویتنام ترک همدانی با بیان اینکه جلسه دادگاه 6 ساعت به طول انجامید، گفت:‌ این جلسه که در شعبه یک دادگاه نظامی یک شیراز به ریاست قاضی صفری برگزار شد، با تحقیق و بررسی و اخذ آخرین دفاع متهمان آمرین اخلال در نظم از طریق حمله به علی مطهری در تاریخ 18 اسفند 93 در فرودگاه شیراز به پایان رسید
وی افزود:‌ موکل شخصا در جلسه دادگاه حضور نیافت، اما طی نامه‌ای رضایت مشروط خود را به معرفی آمر اصلی منوط قیمت تور دبی دانست و به نظر می‌رسد، شرایط مختومه شدن این پرونده مهیاست، هر چند با توجه به عمومی بودن جرم ارتکابی توسط متهمان نظر ریاست محترم دادگاه قاطع دعوی است و در صورت مجرم شناخته شدن متهمان می‌تواند موثر در تخفیف مجازات باشد.

خبرگزاری ایسنا: جلسه محاکمه آمران حمله به علی مطهری در دادگاه نظامی شیراز برگزار شد.
مصطفی ترک همدانی با بیان اینکه جلسه دادگاه 6 ساعت به طول انجامید، گفت:‌ این جلسه تور هوایی اهواز که در شعبه یک دادگاه نظامی یک شیراز به ریاست قاضی صفری برگزار شد، با تحقیق و بررسی و اخذ آخرین دفاع متهمان آمرین اخلال در نظم از طریق حمله به علی مطهری در تاریخ 18 اسفند 93 در فرودگاه شیراز به پایان رسید.

وکیل مدافع علی مطهری عنوان کرد:‌ در این جلسه متهمین در دفاع از خود، آمر اصلی در فراخوان نیروها برای تجمع در فرودگاه شیراز را معرفی کردند.

ترک همدان در پایان گفت:‌ این دادگاه به دلیل تور زمینی مشهد اخلالی که موجب حاشیه‌ای در دادگاه گردید طولانی شد که با درایت قاضی محترم دادگاه به خوبی اداره و به پایان رسید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *