آلونسو شریک افتخاری رئال مادرید شد + تکلیف شاگردان درخشان امروز مشخص می‌شود؟ – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری فارس: فرناندو آلونسو ستاره فرمول یک جهان تمامی ثروت خود را به خزانه باشگاه رئال مادرید وارد کرد و سهام خرید
خبرگزاری فارس: فرناندو آلونسو ستاره فرمول یک جهان تمامی ثروت خود را به خزانه باشگاه رئال مادرید وارد کرد و سهام خرید. آلونسو از سوی باشگاه رئال مادرید به عضویت افتخاری در هیات امنا پذیرفته شده و شریک تجاری و مدیریتی باشگاه خواهد بود.
مردم پایتخت اسپانیا به آلونسو خرید بلیط هواپیما ایران ایر علاقه زیادی دارند و وی را قهرمانی ملی خود می‌دانند. با ورود آلونسو به رئال مادرید به عنوان یک هوادار قدیمی، 4 حامی مالی او نیز به صورت مشترک با این باشگاه قرارداد همکاری تازه منعقد کردند.

باشگاه رئال مادرید در مراسمی از آلونسو تقدیر کرد و به او دیپلم افتخار مدیریتی و شراکت داد.

آلونسو شریک افتخاری رئال مادرید شد 

آلونسو شریک افتخاری رئال مادرید شد 

آلونسو شریک افتخاری رئال مادرید شد 

——————-
خبرگزاری تور لحظه آخری اردبیل تور سامویی نوروز 97 تسنیم: مشکلات تیم نفت تهران که در روزهای گذشته باعث تعطیلی تمرینات این تیم شده، صبح امروز (سه‌شنبه) مسئولان این باشگاه را به محل وزاتخانه کشاند
خبرگزاری تسنیم: مشکلات تیم نفت تهران که در روزهای گذشته باعث تعطیلی تمرینات این تیم شده، صبح امروز (سه‌شنبه) مسئولان این باشگاه را به محل وزاتخانه کشاند.
در حال حاضر بازیکنان و مربیان تیم نفت تهران منتظر خروجی تور ارزان تایلند این جلسه هستند تا در صورت مثبت بودن آن، تمرینات‌شان را از سر بگیرند.

مدیران باشگاه نفت تهران امروز جلسه‌ای در محل وزارت نفت با مسئولان این وزارتخانه برگزار می‌کنند. قرار است در این جلسه، تکلیف نهایی نفت تهران مشخص شود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *