بهمن صالحی به وزارت نیرو نزدیک شد + شاید آپدیت Fall Creators ویندوز ۱۰ روز ۲۵ مهر عرضه شود [به روز رسانی: تایید شد] – دیجیاتو – آژانس خبری ایبنا نیوز

عصر ایران: “بهمن صالحی جاوید” مدیرعامل شرکت “صانیر” به کسب کرسی وزارت نیرو در کابینه دوازدهم نزدیک شده است.بهمن صالحی به وزارت نیرو نزدیک شد
صالحی در سوابق کاری خود، قائم مقامی سازمان استاندارد ایران، مشاور صندوق توسعه صادرات و  حضور در دانشگاه ازاد اسلامی را نیز تجربه کرده است.

او در دوره اصلاحات مدتی را نیز مشاور احمد مسجد جامعی وزیر وقت فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده است. صالحی تور قبرس نوروز 97 دانش آموخته مهندسی مکانیک و دکترای مدیریت است.

شنیده ها حاکی است صالحی که پیش از این سابقه معاونت  وزارت تعاون در دولت اصلاحات را در کارنامه خود دارد یکی از گزینه های تصاحب صندلی وزارت نیرو شده است و برنامه خود را برای وزارت نیرو ارایه کرده است.  

عصر ایران: “بهمن صالحی جاوید” مدیرعامل شرکت “صانیر” به کسب کرسی وزارت نیرو در کابینه دوازدهم نزدیک شده است.بهمن صالحی به وزارت نیرو نزدیک تور هوایی کرمان شد.
——————-

مدت هاست که می دانیم مایکروسافت در تدارک ارائه یک آپدیت بزرگ برای ویندوز ۱۰ در پاییز امسال است، اما از تاریخ دقیق آن تا امروز اطلاعی در دست نبود
به روز رسانی:

روز گذشته مایکروسافت در جریان IFA 2017 رسما تایید کرد که آپدیت بعدی ویندوز ۱۰ با نام  Creators Update در تاریخ ۲۵ مهر منتشر می شود.

طبق گزارش تور یزد هوایی وبسایت PC World، تاریخ عرضه آپدیت جدید ویندوز ۱۰ به طور اتفاقی در صفحه معرفی تبلت هیبریدی Miix 520 لنوو ذکر شده بود. صفحه ای که در حال حاضر از دسترس خارج شده است.

تا زمان اعلام رسمی از طرف کمپانی ردموندی نمی توان به طور قطع به اطلاعات منتشر شده استناد نمود، اما به هر حال آپدیت مذکور مطابق نامش می بایست در فصل پاییز منتشر شود.

طبق شنیده ها آپدیت Fall تور آنکارا نوروز 97 Creators ویندوز ۱۰ شامل موارد تازه ای از جمله هوش مصنوعی اختصاصی برای مبارزه با بدافزارها، قابلیت های جدید کورتانا و همچنین امکان تشخیص دستخط خواهد بود.

البته برخی کارشناسان باور دارند که مایکروسافت هنوز فرصت بیشتری نیاز دارد تا بتواند تکنولوژی واقعیت ترکیبی خود را هر چه بیشتر با ویندوز ادغام نماید. پس همچنان امکان به تعویق افتادن عرضه آپدیت مورد اشاره وجود خواهد داشت.

مدت قیمت بلیط چارتر هاست که می دانیم مایکروسافت در تدارک ارائه یک آپدیت بزرگ برای ویندوز ۱۰ در پاییز امسال است، اما از تاریخ دقیق آن تا امروز اطلاعی در دست نبود. حال به لطف اطلاعات درز کرده از طرف کمپانی لنوو می دانیم که این رویداد احتمالاً در تاریخ ۱۷ اکتبر (۲۵ مهر) به وقوع خواهد پیوست.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *