کیبورد Gboard با ویژگی های جدید به روز رسانی شد – دیجیاتو + ابهام در مورد زوج پادوانی برابر گل گهر – آژانس خبری ایبنا نیوز

گوگل اعلام کرده است که قصد دارد در طی چند روز آینده به روز رسانی جدیدی را برای کاربران کیبورد Gboard روی دیوایس های اندرویدی عرضه کند
همچنین گوگل قول داده است استیکرهای جدید طی ماه های آینده به این کیبورد اضافه شوند. برای اضافه کردن موارد جدید کافیست هنگامی که در کیبورد Gboard و تب استیکرها هستید روی آیکن + ضربه بزنید و یا از طریق گوگل تور شیراز هوایی پلی اقدام کنید.

با آخرین به روز رسانی Gboard کاربران قادر خواهند بود از استیکرها و Bitmoji ها در هر برنامه ای که از این موارد پشتیبانی می کنند، همچون اپلیکیشن های پیام رسان اندرویدی استفاده کنند.

به گفته گوگل برخی از استیکر پک ها نتیجه همکاری با شرکت های مهم هستند. در ابتدای امر کاربران اندرویدی این کیبورد قادر خواهند بود استیکرهایی تور هوایی یزد چون Mickey Mouse ،NBAmoji، استیکر های سلفی گوگل الو، Disney Princesses ،Hello Kitty ،Garfield و Star Wars را دانلود نمایند.

گوگل اعلام کرده است که قصد دارد در طی چند روز آینده به روز رسانی جدیدی را برای کاربران کیبورد Gboard روی دیوایس های اندرویدی عرضه کند. این به روز رسانی استیکرهای قابل دانلود و پشتیبانی از Bitmoji را به این اپلیکیشن اضافه می کند.

در همین رابطه هنگامی که آخرین نسخه Gboard روی دیوایس تور زمینی کیش اندرویدی شما نصب باشد می توانید استیکرها و یا برنامه بیت موجی ها را از طریق گوگل پلی دانلود نمایید. کاربران قادر هستند با استفاده از اموجی و یا دکمه بیت موجی در برنامه Gboard از هر دوی این قابلیت ها استفاده کنید.

——————-

ورزش سه: سرمربی استقلال برای انتخاب زوج لئاندرو پادوانی در ترکیب تیمش انتخاب های محدودی دارد.

 بعد از عمل جراحی منتظری و دوری دوماهه او از تمرینات حالا خبر چارتر کیش می رسد که مجید حسینی هم به دلیل مصدومیت ممکن است به بازی با گل گهر نرسد، اتفاقی که می تواند کادرفنی آبی ها را برای انتخاب زوج پادوانی با مشکل روبرو کند
با این شرایط منصوریان هم می تواند از گوگ به عنوان زوج پادوانی استفاده کند و هم فرشید باقری این توانایی را دارد که در پست دفاع وسط بازی کند و منصوریان باید از بین این دو یکی را انتخاب کند.

ابهام در مورد زوج پادوانی برابر گل گهر

 بعد تور پوکت نوروز 97 از عمل جراحی منتظری و دوری دوماهه او از تمرینات حالا خبر می رسد که مجید حسینی هم به دلیل مصدومیت ممکن است به بازی با گل گهر نرسد، اتفاقی که می تواند کادرفنی آبی ها را برای انتخاب زوج پادوانی با مشکل روبرو کند.

عکس: رضا سعیدی پور

هرچند کادرپزشکی باشگاه استقلال تور هوایی مشهد در تلاش هستند حسینی را برای بازی با گل گهر آماده کنند اما بی تردید کادرفنی باید احتمال غیبت او را بدهند و برای این موضوع برنامه ریزی کنند.

ورزش سه: سرمربی استقلال برای انتخاب زوج لئاندرو پادوانی در ترکیب تیمش انتخاب های محدودی دارد.

البته منصوریان در غیاب مجید حسینی و منتظری انتخاب زیادی برای زوج خط دفاعی خود ندارد. شاید اگر روزبه چشمی در اردوی استقلال حضور داشت این بازیکن در ویزا شینگن پست دفاع وسط بازی می کرد ولی او هم اکنون در اردوی تیم ملی است و به بازی با گل گهر نخواهد رسید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *