استقبال ویژه از ارکستر سمفونیک تهران در شیراز + امیر کویت امروز به واشنگتن می‌رود – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری ایرنا: ارکستر سمفونیک تهران شامگاه پنجشنبه در باغ تاریخی عفیف آباد شیراز به اجرای کنسرت پرداخت، برنامه ای که با استقبال علاقه مندان موسیقی همراه شد
مخاطبان اجرای شیراز، شنونده قطعاتی چون سویت دریاچه قو اثر پیتر چایکوفسکی، آواهای اسلوانی آنتون دورژاک، دانزون شماره 2 آرتور و مارکز، موسیقی فیلم اثر هنری مانسینی و بر باد رفته از ماکس اشتاینر بودند.

 این گروه ارکستر تور اروپا متشکل از 80 نوازنده در ادامه اجراهای خود در شهرهای مختلف کشور به رهبری «شهرداد روحانی» برنامه هنری خود را اجرا کرد.

خبرگزاری ایرنا: ارکستر سمفونیک تهران شامگاه پنجشنبه در باغ تاریخی عفیف آباد شیراز به اجرای کنسرت پرداخت، برنامه ای که با استقبال علاقه مندان موسیقی همراه شد.
در این کنسرت دو قطعه حماسه و فریاد تهی از شهرداد روحانی اجرا شد و خاک مهر آیین از علی اکبر قربانی، خوشه چین تور برزیل نوروز 97 اثر روح الله خالقی و وطنم، دیگر قطعات این اجرا بودند.

ارکستر سمفونیک تهران، پیش از این میهمان علاقه مندان به موسیقی در شهرهای بوشهر، عسلویه و آبادان بود و همچنین تابستان امسال در برنامه ویژه ای با ارکستر راونای ایتالیا به اجرای کنسرت مشترک پرداخت.

——————-
خبرگزاری ایسنا: خبرگزاری کویت گزارش داد که صباح الاحمد الجابر الصباح، امیر کویت با دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا تور کرمان ارزان در روز هفتم سپتامبر دیدار می‌کند
امیر کویت راهبری تلاش‌های میانجی‌گری برای حل بحران قطر را برعهده دارد.

خبرگزاری ایسنا: خبرگزاری کویت گزارش داد که صباح الاحمد الجابر الصباح، امیر کویت با دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در روز هفتم سپتامبر دیدار می‌کند.
این سفر امیر کویت کمی پس از تماس تلفنی ترامپ و سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان صورت گرفت که در جریان آن تماس، ترامپ تور یزد لحظه آخری به پایان بحران دیپلماتیک با قطر ترغیب کرد.

بحران میان عربستان، امارات، بحرین و مصر با قطر در اوایل ژوئن آغاز شد و این کشورها روابط دیپلماتیک و تجاری خود را با قطر قطع کردند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *