تخلفات حادثه ساز؛ خط قرمز پلیس + انگلیس: گزینه‌ها درباره کره شمالی روی میز است – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری فارس: سردار اشتری در حاشیه مراسم تجلیل از پزشکان پلیس در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: انجام معاینات اولیه پزشکی مشمولان وظیفه در دو هزار و 300 مرکز پزشکی نیروهای مسلح در 70 نقطه کشور انجام می شود؛ مشمولانی که بیماری آنها به معافیت منجر شود به کمیسیون های پزشکی تخصصی تر ارجاع داده می شود
خبرگزاری فارس: سردار اشتری در حاشیه مراسم تجلیل از پزشکان پلیس در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: تور چین نوروز 97 انجام معاینات اولیه پزشکی مشمولان وظیفه در دو هزار و 300 مرکز پزشکی نیروهای مسلح در 70 نقطه کشور انجام می شود؛ مشمولانی که بیماری آنها به معافیت منجر شود به کمیسیون های پزشکی تخصصی تر ارجاع داده می شود.
سردار اشتری، تخلفات حادثه ساز که جان فرد و دیگر مسافران خودروها را به مخاطره می اندازد، را خط قرمز پلیس اعلام و بیان کرد: همکارانم در پلیس راه و راهنمایی و رانندگی حتما با این گونه رفتارها تور آنکارا نوروز 97 برخورد کرده و از تردد خودروهای حادثه ساز جلوگیری می کنند.

فرمانده ناجا با اشاره به افزایش سفر در روزهای پایانی تابستان از رانندگان خواست ضمن رعایت قوانین و مقررات، به توصیه های پلیس توجه کرده تا شاهد حوادث ناگوار نباشیم.

وی ادامه داد: در این رابطه ساز وکارهایی تهیه شده که مشمولان در بدو ورود به خدمت از لحاظ روحی و جسمی بررسی شوند.

——————-
خبرگزاری مهر: به نقل از ایندپندنت، قیمت تور اروپا «بوریس جانسون» وزیر خارجه انگلیس امروز و پس از ششمین آزمایش هسته ای کره شمالی در اظهاراتی تهدید کرد: همه گزینه‌ها درباره کره شمالی روی میز است؛ اما گزینه‌های نظامی مناسب نیستند
پس از آن رسانه از وقوع زمین لرزه در کره شمالی خبر دادند و کره جنوبی و ژاپن اعلام کردند که این زمین لرزه ساختگی و به دلیل آزمایش هسته ای کره شمالی رخ داده است.

خبرگزاری مهر: به نقل از ایندپندنت، قیمت تور گرجستان «بوریس جانسون» وزیر خارجه انگلیس امروز و پس از ششمین آزمایش هسته ای کره شمالی در اظهاراتی تهدید کرد: همه گزینه‌ها درباره کره شمالی روی میز است؛ اما گزینه‌های نظامی مناسب نیستند.
لازم به ذکر است، صبح امروز یکشنبه ۳ سپتامبر در ابتدا اعلام شد که پیونگ یانگ اعلام کرد موفق به تولید سلاح اتمی پیشرفته تری شده است که قابلیت نصب بر روی موشک های بالستیک را نیز دارد.

وزیر خارجه انگلیس بدون قیمت تور قشم اشاره به رزمایش تحریک آمیز آمریکا و کره جنوبی در شبه جزیره کره در واکنش به آزمایش هسته‌ای  امروز کره‌شمالی از چین خواست تا با اعمال فشارهای اقتصادی به کره شمالی به راه حل بحران رو به افزایش شبه جزیره کره دست پیدا کند.

در همین راستا، «کی سی ان اِی» رسانه رسمی کره شمالی تصاویری از «کیم جونگ اون» رهبر جوان این کشور را منتشر کرد که وی را در حال بررسی آنچه که بمب هیدروژنی جدید نامیده تور کرمان زمینی می شود، نشان می دهند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *