داوران ژاپنی بازی ایران و سوریه را قضاوت می کنند + تبریک پادشاه اسپانیا به تیم ملی این کشور – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری فارس: به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مسابقه دو تیم ملی فوتبال ایران و سوریه از هفته پایانی رقابتهای انتخابی نهایی جام جهانی 2018 – روسیه ، در حالی روز سه شنبه 14 شهریورماه راس ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود که داوران ژاپنی  این بازی را قضاوت می کنند
خبرگزاری فارس: به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مسابقه دو تیم ملی فوتبال ایران و سوریه از هفته پایانی رقابتهای انتخابی قیمت بلیط هواپیما نهایی جام جهانی 2018 – روسیه ، در حالی روز سه شنبه 14 شهریورماه راس ساعت 19:30 در ورزشگاه آزادی برگزار می شود که داوران ژاپنی  این بازی را قضاوت می کنند.

اسامی داوران این بازی به شرح زیر  است:

داور وسط:  ساتو ریوجی
کمک داور اول: ساگارا تورو
کمک داور دوم: یامائوچی هیروشی
داور چهارم: کیمورا هیرویوکویی
ناظر داوری: یعقوب محمد ردزالی از مالزی
ناظر مسابقه: توکابف کمال از تور کرمان ارزان قرقیزستان 

——————-

خبرگزاری فارس: پادشاه فیلیپ در بیانیه‌ای رسمی به اهالی و اردوی تیم ملی فوتبال اسپانیا میروزی دلچسب نقابل ایتالیا را تبریک گفت
خبرگزاری فارس: پادشاه فیلیپ در بیانیه‌ای رسمی به اهالی و اردوی تیم ملی فوتبال اسپانیا میروزی دلچسب نقابل ایتالیا را تبریک گفت.

در نامه مادشاه اسپانیا آمده است: بدون تردید تیم ملی اسپانیا از مدعیان حدی قهرمانی در تور شیراز لحظه آخری جام جهانی است و شاید مردم اسپانیا نباید از راهیابی به جام جهانی شگفت زده شوند. اما غلبه بر رقیب قدیمی در فوتبال ارزشمند است.

در ادامه این بیانیه آمده است: امیدوارم فوتبال بیش از پیش وحدت ملی در اسپانیا را تقویت کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *