دعای خیر استقلالی ها پشت سر پرسپولیس! + «پیشخدمت» بهترین انیمیشن ارمنستان شد – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبروزشی: استقلالی ها انتظار دارند پرسپولیس بتواند حریف روز پنجشنبه خود را شکست دهد و برای این اتفاق، لحظه شماری می کنند

در این صورت، استقلال در قعر جدول، جانشین گسترش فولاد خواهد شد و این چیزی نیست که آبی پوشان را راضی کند. وضعیت بغرنج استقلال و کسب تنها یک پیروزی در 5 بازی و به ثمر رساندن فقط یک گل در 450 دقیقه گذشته از لیگ باعث شده تیم پرافتخار و پرهوادار کشورمان به رده پانزدهم تور آنکارا جدول برسد و در صورت پیروزی گسترش فولاد مقابل پرسپولیس، آبی پوشان به آخرین رتبه جدول سقوط خواهند کرد.

جدا از کری خوانی بین استقلالی ها و پرسپولیسی ها، تیم پرهواداری مثل استقلال با مخارج بسیار زیادی که در نقل و انتقالات داشته، باید هر چه زودتر از انتهای جدول به سمت رده های بالا صعود کند. این تیم با توجه به مهره هایی که دارد و قدرت هوادارانش،هنوزهم یکی از مدعیان جدی کسب عنوان تور برزیل نوروز 97 قهرمانی است اما به شرط عبوراز این شرایط بحرانی.

خبروزشی: استقلالی ها انتظار دارند پرسپولیس بتواند حریف روز پنجشنبه خود را شکست دهد و برای این اتفاق، لحظه شماری می کنند. شاید این جزو معدود دفعاتی باشد که استقلالی ها منتظر پیروزی رقیب همیشگی شان یعنی پرسپولیس هستند و شاید برای کسب پیروزی این تیم دعا کنند!

ماجرا اینجاست که پرسپولیس باید در تبریز به دیدار گسترش فولاد تیم آبی تور هوایی یزد پوش این شهر برود. دیداری معوقه از هفته پنجم لیگ برتر که با اعلام غیررسمی سازمان لیگ باید در تاریخ پنجشنبه هفته جاری (16 شهریور) برگزار شود. اگر پرسپولیس برنده بازی شود، می تواند دوباره به صدر جدول برگردد اما اگر سرخپوشان پایتخت به گسترش ببازند، گسترشی ها 6 امتیازی شده و 5 رتبه در جدول رده بندی بالا می آیند.

——————-

خبرگزاری مهر: «پیشخدمت» ساخته فرنوش عابدی دیپلم تور اهواز ارزان افتخار بهترین انیمیشن را از چهارمین جشنواره ارمنستان دریافت کرد
در این مراسم مرتضی نیتی یکی از عوامل فیلم به نمایندگی از فرنوش عابدی جایزه را دریافت کرد.

چهارمین دوره جشنواره «فرسکو» از ۲۶ تا ۳۱ آگوست برابر با ۴ تا ۹ شهریور در ایروان پایتخت ارمنستان برگزار شد.

همچنین شب گذشته ۱۰ شهریور ماه نمایش و نشست پرسش و پاسخ «پیشخدمت و «درخت کهنسال» از ساخته های فرنوش عابدی در دانشگاه تور کیش هوایی کپنهاگ با حضور کارگردان این فیلم برگزار شد.

خبرگزاری مهر: «پیشخدمت» ساخته فرنوش عابدی دیپلم افتخار بهترین انیمیشن را از چهارمین جشنواره ارمنستان دریافت کرد.
انیمیشن «پیشخدمت» ساخته فرنوش عابدی دیپلم افتخار بهترین انیمیشن را از چهارمین جشنواره بین المللی فیلم‌های معناگرای «فرسکو» ارمنستان دریافت کرد.

«پیشخدمت» بهترین انیمیشن ارمنستان شد

این قیمت تور فرانسه جشنواره با هدف نمایش نمونه فیلم‌های معنوی و انسانی در سراسر جهان و بحث‌های عمومی سالم و آزاد در مورد مشکلات به وجود آمده در سراسر جهان در ۲ بخش مسابقه و خارج از مسابقه برگزار شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *