دیدار دو ساعته رسول خادم و سلطانی‌فر + مورینیو: در این شرایط از رئال مادرید جدا شدم – آژانس خبری ایبنا نیوز

ایسنا: وزیر ورزش و جوانان عصر چهارشنبه دیداری دو ساعته با رسول خادم درباره مسائل روز فدراسیون کشتی داشت.

 به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ رسول خادم در این باره گفت: در این نشست مسائل و مشکلات کشتی کشور در رابطه با امور اجرایی ، فنی و مالی و همچنین انتظارات خانواده بزرگ کشتی ایران مطرح شد
 به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ رسول خادم در این باره گفت: در این تور قبرس نوروز 97 نشست مسائل و مشکلات کشتی کشور در رابطه با امور اجرایی ، فنی و مالی و همچنین انتظارات خانواده بزرگ کشتی ایران مطرح شد.

رئیس فدراسیون کشتی همچنین گفت: در نشست با وزیر ورزش و جوانان در مورد نتایج تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی در رقابت های جهانی فرانسه هم بحث و تبادل نظر شد و مقرر گردید در اولین فرصت، جلسه ای برای بررسی مشکلات موجود با حضور اعضای شورای فنی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی کشور، تور سامویی نوروز 97 داورزنی معاون قهرمانی و دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان برگزار شود.

ایسنا: وزیر ورزش و جوانان عصر چهارشنبه دیداری دو ساعته با رسول خادم درباره مسائل روز فدراسیون کشتی داشت.

وی ادامه داد: در این دیدار مقرر گردید با توجه به در پیش بودن رویدادهای مهم مانند بازیهای آسیایی 2018 ، مسابقات قهرمانی جهان و بازیهای المپیک 2020 توکیو در سه سال آینده ، با هماهنگی و همکاری همه جانبه در تور اهواز ارزان جهت رشد و توسعه ورزش کشتی، موضوعات مشترک فیمابین وزارت و فدراسیون دنبال شود.

——————-

ورزش سه: ژوزه مورینیو، سرمربی سابق رئال مادرید در مورد برچسب “سرمربی کوتاه مدت بودن” به خودش، صحبت کرد.

 از ابتدای دوران مربیگری آقای خاص تا به حال شاهد نبوده ایم که او بیش از 3 فصل هدایت تیمی را برعهده داشته باشد؛ اما خود وی معتقد است او مربی بلندمدتی محسوب می شود
مردم می گویند تور مشهد من بعد از موفقیت تیمم را ترک می کنم و این حقیقت دارد؛ زیرا در پورتو و اینتر لیگ قهرمانان را فتح کردم و جدا شدم و از رئال هم در شرایطی رفتم که باشگاه خواهان ماندن من بود.”

اگر شما حتی یک یا 2 سال هم سرمربی تیمی باشید؛ اما ساختار و فلسفه خود را پیاده کنید دیگر نباید به شما سرمربی کوتاه مدت گفت؛ اما اگر شما 10 یا 20 سال سرمربی تیمی بمانید، در هنگام جدایی شما این تیم آماده سقوط و شکست است.

ورزش تور اردبیل زمینی سه: ژوزه مورینیو، سرمربی سابق رئال مادرید در مورد برچسب “سرمربی کوتاه مدت بودن” به خودش، صحبت کرد.

 از ابتدای دوران مربیگری آقای خاص تا به حال شاهد نبوده ایم که او بیش از 3 فصل هدایت تیمی را برعهده داشته باشد؛ اما خود وی معتقد است او مربی بلندمدتی محسوب می شود.

مورینیو: در این شرایط از رئال مادرید جدا شدم

مورینیو خرید بلیط هواپیما ایران ایر گفت: “اگر مردم اینگونه می گویند درست است؛ زیرا من باشگاه های زیادی عوض کرده ام؛ اما فکر نمی کنم مربی کوتاه مدتی باشم. من فکر می کنم همه باشگاه ها را در شرایط خوبی ترک کرده ام و نفر بعدی آماده موفقیت بوده است؛ پس این شامل برنامه ریزی کوتاه مدت نیست.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *