ستاره جوان ژرمن‌ها در آستانه ثبت رکورد جالب + آغاز پخش مینی سریال «دیگری» از امشب – آژانس خبری ایبنا نیوز

ایسنا: به نقل از بیلد، تیم ملی آلمان در انتخابی جام جهانی همچنان نوار بردهای خود را ادامه داد و توانست با نتیجه ۲ بر یک جمهوری چک را شکست دهد
ایسنا: به نقل از بیلد، تیم ملی آلمان در انتخابی جام جهانی همچنان نوار بردهای خود را ادامه داد و توانست با نتیجه ۲ بر یک جمهوری چک را شکست دهد. در این دیدار جاشوا کیمیش ستاره جوان تیم بایرن مونیخ بار دیگر به صورت ثابت برای تیمش به میدان رفته است.
آلمان تور مارماریس نوروز 97 باید این هفته در انتخابی جام جهانی هشتمین دیدار خود را برابر نروژ برگزار کند و در صورتی که کیمیش باز هم به صورت ثابت ۹۰ دقیقه را در ترکیب تیمش حاضر باشد به رکورد فرانتس بکن باوئر می‌رسد.

کیمش در ۲۰ دیدار اخیر تیم ملی آلمان به صورت ثابت به میدان رفته و تعویض نشده است. از این حیث برتی فوکتس رکورددار بوده و توانسته ۳۴ دیدار پی در پی را با حضور کامل در ترکیب مانشافت سپری کند.

——————-

روزنامه تور لحظه آخری بانی فیلم: مینی سریال «دیگری» قصه جدیدی از مجموعه تلویزیونی «روزهای بهتر»، از امشب ،شنبه ۱۱ شهریور ماه از ساعت ۲۰:۴۵ روانه آنتن شبکه سه سیما خواهد شد

پخش مینی سریال دیگری از شنبه ۱۱ شهریور ماه آغاز می شود و باز پخش آن ۱:۳۰ بامداد ، ۸:۴۵ صبح و ۱۴:۳۰ بعد از ظهر روز بعد است .

به گزارش روابط عمومی شبکه سه سیما، قصه دیگری از مجموعه تلویزیونی روزهای بهتر به تهیه تور آنتالیا نوروز 97 کنندگی احمد زالی است که در شش قسمت ۴۵ دقیقه ای تولید شده است. کارگردانی این مینی سریال را مرجان اشرفی زاده است و نگارش آن بر عهده مرجان اشرفی زاده ،سارا باقرزاده و تهمینه بهرام علیان می باشد .

آغاز پخش مینی سریال «دیگری» از امشب 

روزنامه بانی فیلم: مینی چارتر مشهد سریال «دیگری» قصه جدیدی از مجموعه تلویزیونی «روزهای بهتر»، از امشب ،شنبه ۱۱ شهریور ماه از ساعت ۲۰:۴۵ روانه آنتن شبکه سه سیما خواهد شد .

حمیدرضا پگاه، نازنین فراهانی، شیوا ابراهیمی، بهرام شاه محمدلو، معصومه قاسمی پور ، لیلی فرهادپور ،محیا اسناوندی ، کریم امینی ، ندا قاسمی ، شبنم شعاریان ،هاله گرجی و سینا گنجوی از بازیگران قصه دیگری هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *