نخست وزیر جدید تایوان انتخاب شد + هوای امروز پایتخت سالم است – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری مهر: «تسای یانگ ون» رئیس جمهور تایوان، «ویلیام لای» شهردار شهر تاینان را به عنوان نخست وزیر جدید این کشور انتخاب کرد
در نظام دولتی تایوان، مقام ریاست جمهوری به دلیل دارا بودن مسئولیتهایی همچون فرماندهی کل قوا و ریاست دولت از اهمیت بیشتری برخوردار است. نخست وزیر این کشور نیز از سوی رئیس جمهور برای هدایت و رهبری کابینه تعیین می شود.

لین چوآن در بیانیه ای اعلام کرد که قیمت تور اردبیل «استعفای وی این امکان را برای رئیس جمهور فراهم می سازد که تیم و منابع خود را مجدداً سازماندهی نماید».

حزب دموکراتیک مترقی تایوان (DPP) در بیانیه ای اعلام کرد که «رئیس جمهور پس از گفتگوهای صمیمانه با استعفای لین چوآن موافقت کرد».

گفتنی است که میزان محبوبیت رئیس جمهوری تایوان در زمان تصدی این مقام در ماه مه ۲۰۱۶، حدود ۷۰ درصد بود.

پیش بینی می شود که «ویلیام لای» شهردار مشهور شهر تور زمینی اهواز «تاینان» در جنوب تایوان و یکی از شخصیتهای برجسته حزب حاکم- دموکراتیک مترقی- جانشین لین چوآن شود.

تحقیقات یک بنیاد خصوصی نشان می دهد که در پی اُفت محبوبیت تسای اینگ ون به ۲۹.۸ درصد تا ماه آگوست، فشارها بر نخست وزیر این کشور جهت کناره گیری از مقام خود افزایش یافت.

خبرگزاری مهر: «تسای یانگ ون» رئیس جمهور تایوان، «ویلیام لای» شهردار شهر تاینان را به عنوان نخست وزیر جدید این کشور انتخاب تور لحظه آخری اصفهان کرد.

حزب حاکم تایوان دیروز دوشنبه اعلام کرد که «تسای اینگ- ون» رئیس جمهور این کشور با استعفای «لین چوآن» نخست وزیر تایوان موافقت کرده است؛ استعفایی که به دلیل کاهش حمایت عمومی از رئیس جمهور این کشور چندان دور از انتظار نبود.
گفتنی است که دفتر ریاست جمهوری تایوان از اعلام نام نخست وزیر جدید در روز سه شنبه خبر داد.

——————-

خبرگزاری ایسنا: مدیر واحد تور زمینی مشهد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا بر برقراری شرایط سالم کیفی هوا در امروز دلالت می‌کند و انتظار می‌رود وضعیت کیفیت هوای اکثر مناطق شهر تهران تا فردا همچنان در شرایط سالم باقی بماند
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه برای روز پنجشنبه ( ۱۶ شهریور) نیز تداوم شرایط جوی و وزش باد نسبتا شدید از قیمت تور بالی سمت نواحی غربی در برخی ساعات پیش‌بینی می‌شود، گفت: دما طی دو روز آینده به‌طور نسبی افزایش خواهد یافت.

شهبازی در پایان اظهار کرد: کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص ۸۲ در شرایط سالم قرار داشت.

خبرگزاری ایسنا: مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: نتایج پیش‌بینی کیفیت هوا بر برقراری شرایط سالم کیفی هوا در امروز دلالت می‌کند تور مالدیو نوروز 97 و انتظار می‌رود وضعیت کیفیت هوای اکثر مناطق شهر تهران تا فردا همچنان در شرایط سالم باقی بماند.

حسین شهبازی اظهار کرد: پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا حاکی از وزش باد موثر  به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه طی برخی ساعات امروز است و به تدریج با افزایش میزان ناپایداری جوی از بعد ازظهر، بر سرعت وزش باد افزوده خواهد شد.

وی با با بیان اینکه این شرایط تور بانکوک نوروز 97 تا ساعات ابتدایی فردا (۱۵ شهریور) همچنان ادامه خواهد داشت، تصریح کرد: برخی ساعات این روز همراه با وزش باد نسبتا شدید به بزرگی ۵ تا ۸ متر بر ثانیه از سمت نواحی شمال‌ شرقی خواهد بود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *