پیام ام‌باپه برای هواداران موناکو + کری‌خوانی سنگربان سوریه قبل از دیدار برابر ایران – آژانس خبری ایبنا نیوز

ایسنا: ‌به نقل از اکیپ، کیلیان ام‌باپه استعداد جدید فوتبال فرانسه است. او فصل درخشانی را با موناکو پشت سر گذاشت و مورد توجه تیم‌های بزرگ اروپایی قرار گرفت
ایسنا: ‌به نقل از اکیپ، کیلیان ام‌باپه استعداد جدید فوتبال فرانسه است. او فصل درخشانی را با موناکو پشت سر گذاشت و مورد توجه تیم‌های بزرگ اروپایی قرار گرفت. با وجود این که باشگاه موناکو مخالف جدایی ام‌باپه بود اما در نهایت این تور مشهد بازیکن جوان تصمیم گرفت راهی پاری ‌سن‌ ژرمن شود تا هواداران تیمش را از این انتخابی که داشته خشمگین کند.
او ادامه‌ داد: می‌دانم که بعضی نمی‌توانند تصمیم من را درک کنند و بسیار عصبی هستند. به آنها باید بگویم که من تغییری نکرده‌ام  و خانه‌ام همان خانه قدیمی است. من هنوز هم انسان متواضعی هستم و ساده زندگی می‌کنم.

این بازیکن جوان قصد ندارد که رابطه اش با هواداران تیم سابقش شکر آب شود. قیمت تور قشم او پیامی برای آنها داشت و نوشت: شما می‌توانید از من خشمگین و بیزار باشید و حتی علیه من شعار سر دهید اما نمی‌توانید  مانع از حس دوست داشتنم نسبت به موناکو شوید. من موناکو را دوست دارم و کسی نمی‌تواند مانع دوست داشتن من شود.

ام‌باپه در پایان همچنین درباره رئیس باشگاه موناکو، بیان‌ کرد: او انسان بزرگی است و بدون شک بدون این رئیس کار بلد و بزرگ به این جایگاهی که الان داریم نمی‌رسیدیم.

——————-
ایسنا: تور لحظه آخری خارجی ‌به نقل از سانا، تیم‌ ‌ملی فوتبال سوریه در آخرین بازی خود در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باید امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف ایران برود
سوریه شگفتی ساز انتخابی جام جهانی در قاره کهن بوده است. این تیم در صورتی که دیدار تیم‌های‌ ‌ملی فوتبال کره جنوبی و ازبکستان با تساوی به پایان برسد و خودشان تیم‌ ‌ملی ایران را شکست دهند برای نخستین بار در تور ترکیه نوروز 97 تاریخ خود حضور در جام جهانی را جشن می‌گیرند.

او ادامه‌ داد: تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران بسیار قوی است و از بهترین‌های قاره آسیا است اما برای بازیکنان سوری غیر ممکن وجود ندارد. ما ثابت کردیم که فراتر از همه پیش‌بینی‌ها هستیم. برای پیروزی به میدان می‌رویم و شک نکنید که هواداران خود را ناامید نمی‌کنیم.

ابراهیم عالمه، سنگربان تیم‌ ‌ملی فوتبال سوریه در گفت‌وگویی که با پایگاه اطلاع تور بالی نوروز 97 رسانی سانا داشت، گفت: می‌خواهیم در تهران مهم‌ترین و حساس‌ترین بازی تاریخ فوتبال خود را برگزار کنیم و به پیروزی برسیم. بازیکنان از روحیه بسیار بالایی برخوردار هستند. همه چیز آماده است تا به پیروزی برسیم.

ایسنا: ‌به نقل از سانا، تیم‌ ‌ملی فوتبال سوریه در آخرین بازی خود در انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه باید امروز (سه‌شنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف ایران برود.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *