پیش‌گویی نوستراداموس از جنگ جهانی سوم در ۲۰۱۷ – آژانس خبری ایبنا نیوز

وبسایت گجت نیوز – آرش صابری: نوستراداموس (Nostradamus) عطار و پیش‌گوی اهل فرانسه در قرن 16 میلادی بود
همچنین در مورد مرگ هانری دوم فرانسه (Henry II) می‌خوانیم:

بعد از وقوع حادثه 11 سپتامبر، بسیاری از مردم شروع به شایعه‌پراکنی در مورد پیش گویی‌های نوستراداموس کردند و سعی داشتند برخی دیگر از پدیده‌ها را نیز به پیش گویی‌های وی نسبت دهند. واقعیت این است که چنین متون قیمت تور آنتالیا کذب و بی پایه‌ای سریعا در سراسر اینترنت پخش می‌شود و بسیاری از پیش گویی های جعلی نوستراداموس فریب می‌خورند. در یکی از همین موارد، مطالعات بیشتر ثابت کرد شایعه‌ای که مدت‌ها در اینترنت دست به دست می‌شد، قسمتی از مقاله یک دانشجوی کانادایی بوده است!

گفته می‌شود که منظور نوستراداموس از کلمه جانور، آدولف هیتلر و نازی‌های آلمانی بوده و مفسران «عبور از رود» را به تصرف فرانسه نسبت داده‌اند.

    چارتر مشهد او چشمانش را به علت یک قفس طلایی کور می‌کند.

    یک مرد عربده کش و دروغگو در درون خود دیوانگی را پنهان ساخته است. او باعث می‌شود که بیزانس قوانین خود را تغییر دهد. از مصر مردی به پا می‌خیزد تا پول و واحدهای ارزی را تغییر دهد.

میشل دو نستردام (Michel de Nostredame) ملقب به نوستراداموس پیش گوی اهل فرانسه بود که در سال 1503 به دنیا آمد. به عقیده بسیاری از مورخان، او یکی از معروف‌ترین تور مشهد لحظه آخری پیش‌گویانی‌ است که تاکنون بر روی زمین زندگی کرده و بر اساس افسانه‌های موجود، او پیامبری فرانسوی بود!

    جانوارا وحشی از گرسنگی در سراسر رودخانه‌ها شنا می‌کنند.

    بزرگ‌ترین آنان در قفس‌های آهنی به زنجیر کشیده

در پیش گویی نوستراداموس از وقوع جنگ جهانی سوم در سال 2017 می‌خوانیم:

    مبارزه در یک نبرد

به نظر می‌رسد که احتمالا این پیش گوی فرانسوی، قرن‌ها قیمت تور تبریز قبل ظهور دونالد ترامپ را پیش‌بینی کرده است!

    و شهرت او تا شرق زمین گسترش می‌یابد.

وبسایت گجت نیوز – آرش صابری: نوستراداموس (Nostradamus) عطار و پیش‌گوی اهل فرانسه در قرن 16 میلادی بود. قسمتی از پیش گویی نوستراداموس ، از وقوع جنگ جهانی سوم در سال 2017 خبر می‌دهد!

پیش‌گویی نوستراداموس از جنگ جهانی سوم در ۲۰۱۷

به تور ارزان بالی مدت چندین قرن، پیش گویی های نوستراداموس میلیون‌ها نفر از مردم را در بهت و حیرت فرو برد. اینکه شما به پیش گویی اعتقاد داشته و یا نداشته باشید فرق نمی‌کند؛ چرا که پیش گویی نوستراداموس در هر زمینه‌ای که باشد، سر و صدای بسیاری را به پا می‌کند. این بار گفته می‌شود که در متون قدیمی این پیش تور قشم ارزان گوی تاریخی، نسبت به وقوع جنگ جهانی سوم در سال 2017 هشدار داده شده است. با این حال آیا ما باید نگران باشیم؟
    از غرب اروپا کودکی خردسال از مردمی فقیر به دنیا می‌آید.

    توافقنامه می‌شکند، مردمان بسیار کشته شده و صورت‌ها غرق در خون می‌شوند. چهره‌ای با شیر و عسل آمیخته شده بر روی زمین می‌افتد.

    دو تهدید بین‌المللی به وجود می‌آید که در مانند آن تا به حال دیده نشده است.

    تور پاتایا نوروز 97 او با زبان خویش نیروهای نظامی بزرگ را اغفال می‌کند.

    دو زخم به وجود می‌آید و سپس او از دنیا می‌رود.

پیش گویی نوستراداموس در مورد آدولف هیتلر نیز در نوع خود بسیار حیرت‌انگیز است:

    مزارع خاموش می‌شوند، جهان کوچک‌تر می‌شود و تا مدت‌ها صلح و آرامش از زمین رخت می‌بندد. مردم با خیال راحت از طریق آسمانی و دریاها سفر می‌کنند و ناگهان جنگ‌ها دوباره شروع می‌شوند.

    تور ارزان مراکش شرق باعث تضعیف شدن غرب می‌شود و طی 7 جنگ از طریق دریا دشمن او را شکست می‌دهد. مرد بزرگ در عرض یک روز توسط رعد و برق زمین می‌خورد. یک عمل شیطانی منجر به وقوع مناقشات در ریمز، لندن و مرگ جمعی در توسکانی می‌شود.

    در حالی که کودک آلمانی هیچ چیزی نخواهد داشت.

بسیاری بر این عقیده هستند که منظور نوستراداموس از مرد عربده کش (ترومپت)، دونالد ترامپ بوده و ظهور چنین شخصی می‌تواند منجر تور ارمنستان به وقوع جنگ جهانی سوم در سال 2017 شود.

نوستراداموس در زمان زندگی خود به عنوان یکی از مشهورترین پزشکان و طالع‌بینان در قرن شانزدهم شناخته می‌شود. او در دوران زندگی خود، پیش گویی‌های بسیاری کرد و آنان را در کتاب «پیش گویی‌» (Les Prophecies) به ثبت رساند. او دقت خیره‌کننده‌ای بر وقایع داشت و همین امر سبب می‌شد که بتواند وقایع صدها سال بعد از خود را نیز پیش گویی کند.

پیش‌گویی نوستراداموس از جنگ جهانی سوم در ۲۰۱۷

در تور چین نوروز 97 میان پیش گویی های نوستراداموس ، تعدادی از آنان بیش از بقیه مورد توجه قرار دارند که از جمله آنان می‌توان به ماموریت‌های سفر به ماه، ترور جان اف کندی، ظهور هیتلر، اختراع بمب اتمی و حادثه 11 سپتامبر اشاره تعمیرات گوشی کرد!
تقریبا همه پیشگویی های نوسترآداموس گنگ و مبهم است و هیچ اطلاعات دقیقی در آن نیست. از این جهت در تفسیر پیش گویی های او می‌بایست دقت کافی را به کار گرفت. با این حال، آیا به نظر شما تفسیر این پیش گویی به درستی انجام گرفته است؟ آیا در این صورت باید نگران وقوع جنگ جهانی سوم در سال 2017 باشیم؟

    و گریه هایی که به درگاه خداوند دنیا را فراخواهد گرفت.

    قحی مشابه زمان طاعون مردم تور سیشل نوروز 97 را از بین خواهد برد.

اما با این وجود ممکن است یکی از مهم‌ترین پیش گویی های وی هنوز رخ نداده باشد! مفسران بر این عقیده هستند که پیش گویی نوستراداموس از وقوع جنگ جهانی سوم در سال 2017 انکارناپذیر است!

پیش‌گویی نوستراداموس از جنگ جهانی سوم در ۲۰۱۷

بسیاری تور هوایی شیراز از پیشگویی‌های موجود در آثار او، از ویرانی‌های بزرگ و مرگ‌های دسته‌جمعی حکایت دارد. گفته می‌شود که این پیش‌گوی فرانسوی وقوع یک جنگ فاجعه‌آمیز را پیش‌بینی کرده که 27 سال به طول خواهد انجامید. بر اساس پیش گویی نوستراداموس ، به طور کلی 3 شخصیت ضدمسیح در عالم ظهور می‌کنند که اولین آن ناپلئون و دیگری آدولف هیتلر است. این فاجعه عظیم و مرگبار، در دوره‌ای 27 ساله قیمت تور پاتایا و پیش از ظهور سومین شخصیت ضدمسیح روی خواهد داد.
    نزدیکی دروازه و در داخل شهر

در کتاب پیش گویی نوستراداموس در مورد اختراع بمب اتمی می‌خوانیم:

    یک شیر جوان بر یک شیر پیر غلبه می‌کند.

جالب توجه است که با توجه به پیشرفت‌های عصر فعلی و گسترش کاربرد شبکه اینترنت، پیش گویی های نوستراداموس سریعا در میان کاربران دست به دست شده و به سرعت در سراسر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک تور یزد ارزان گذاشته می‌شود. اما با این‌حال همواره می‌باست در مورد تفسیر پیش گویی ها دقت لازم را به کار گرفت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *