«کی روش» تا اطلاع ثانوی محروم شد + مذاکرات لیورپول و امره جان به بن‌بست خورد – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری مهر: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از دریافت گزارشات خود درباره سابقه مهاجم برزیلی ذوب آهن اصفهان، رای خود را صادر کرد
این اتفاق در حالی رخ داد که امیر قلعه نویی سرمربی ذوب آهن اصفهان علاقه فراوان به جذب این بازیکن داشت و در دیدار های تدارکاتی تیمش نیز از سوارز استفاده کرده بود.

خبرگزاری مهر: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پس از دریافت گزارشات خود درباره سابقه مهاجم تور سریلانکا برزیلی ذوب آهن اصفهان، رای خود را صادر کرد.
کی‌روش استنلی سوارز فررا بازیکن تیم ذوب آهن اصفهان  به علت جعل در مدارک شناسایی  و فوتبالی خود با صدور قرار دستور موقت کمیته انضباطی  از همراهی تیم مربوطه تا اطلاع ثانوی محروم و وی باید روز یکشنبه بیست و ششم شهریور جهت ادای توضیحات در کمیته انضباطی فدراسیون حاضر شود.

——————-
خبرگزاری فارس: لیورپولی‌ها از چندی قبل مذاکره با «امره خرید بلیط هواپیما ایران ایر جان» را برای تمدید قراردادش آغاز کردند اما طبق گزارش امروز روزنامه دیلی‌میل، این گفت‌وگو‌ها به نتیجه نرسیده است
اما تیم لیگ برتری با این خواسته‌ها موافقت نکرده و جریان مذاکرات را متوقف کرده است.

جان از سال ۲۰۱۴ تاکنون عضو لیورپول است.وی که در آکادمی بایرن پرورش یافته و بعد بازی در بایرلورکوزن را تجربه کرده، در ۹۱ بازی برای آنفیلدی‌ها ۷ گل زده است.

مطابق این اعلام ستاره تور هوایی کرمان ۲۳ ساله در رایزنی‌ها خواسته‌های را مطرح کرده است. از جمله خواهان افزایش دستمزد شده و همچنین درخواست کرده تبصره‌ای برای انتقال احتمالی به تیمی دیگر در متن قرارداد جدیدش گنجانده شود.

خبرگزاری فارس: لیورپولی‌ها از چندی قبل مذاکره با «امره جان» را برای تمدید قراردادش آغاز کردند اما طبق گزارش امروز روزنامه دیلی‌میل، این گفت‌وگو‌ها به نتیجه نرسیده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *