آذری: از باشگاه روبین کازان شکایت می‌کنیم + دردسر الاهلی برای پیداکردن بازی تدارکاتی – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری مهر: رضا شکاری با قراردادی پنج ساله به لیگ روسیه رفت تا فوتبالش را در تیم روبین کازان ادامه دهد.

مسئولان ذوب آهن اصفهان بلافاصله پس از عقد قرارداد این بازیکن با باشگاه روبین کازان روسیه واکنش نشان داده و قرارداد شکاری را غیر قانونی دانستند
آنها معتقدند این بازیکن طبق حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران، بازیکن این تیم محسوب می شود و بدون اجازه این باشگاه، حق امضای قیمت تور روسیه قرارداد با هیچ باشگاهی را ندارد.

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان ضمن تایید این خبر اعلام کرده است: موضع رسمی باشگاه، شکایت از شکاری، مدیربرنامه هایش و باشگاه روبین کازان است. ما ابتدا رای کمیته انضباطی را برای باشگاه روسی می فرستیم اما اگر ببینیم ترتیب اثر ندادند اقدامات موثر بعدی را انجام می دهیم.

مسئولان ذوب آهن قصد دارند از شکاری بابت عدم توجه به قوانین حرفه ای شکایت تور آلمان کرده تا مجوز حضورش در لیگ روسیه تایید نشود.

مسئولان ذوب آهن اصفهان بلافاصله پس از عقد قرارداد این بازیکن با باشگاه روبین کازان روسیه واکنش نشان داده و قرارداد شکاری را غیر قانونی دانستند.

خبرگزاری مهر: رضا شکاری با قراردادی پنج ساله به لیگ روسیه رفت تا فوتبالش را در تیم روبین کازان ادامه دهد.
——————-
خبرگزاری مهر: تیم فوتبال الاهلی عربستان در روزهایی که تیم ملی این کشور تور اسپانیا نوروز 97 در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی حضور دارد، تمرینات خود را دنبال می کند
این روزنامه نوشت: «مسئولان اداری باشگاه طی روزهای گذشته مذاکراتی با اکثر تیم ها برای برگزاری دیدار تدارکاتی داشته اند ولی هر کدام از این تیم ها به بهانه های مختلف پیشنهاد بازی با الاهلی را قبول نکردند. این در حالی است که باشگاه الاهلی مذاکراتی هم با تیم های انصار مدینه و یک تیم از شهر طائف داشته تا بتواند یک تور اردبیل زمینی بازی تدارکاتی برگزار کند و فعلا منتظر پاسخ این باشگاه ها است.»

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال الاهلی عربستان در روزهایی که تیم ملی این کشور در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی حضور دارد، تمرینات خود را دنبال می کند.
این باشگاه که خود را آماده بازی برگشت با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا می کند، به دنبال برگزاری بازی تدارکاتی است تا بازیکنانش از شرایط مسابقه خارج نشوند؛ با این حال طبق اعلام تور کرمان روزنامه «الشرق الاوسط» این باشگاه با دردسرهای زیادی برای پیداکردن این بازی تدارکاتی روبرو شده است.

طبق ادعای الشرق الاوسط، در صورتی که الاهلی نتواند با باشگاه دیگری برای بازی تدارکاتی به توافق نرسد، با تیم امید خود دیداری را برگزار می کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *