امباپه دلیل نرفتن به رئال را فاش کرد + قطع نخاع 2 دانش آموز در پی واژگونی اتوبوس – آژانس خبری ایبنا نیوز

ورزش سه: کیلیان امباپه روز گذشته با قراردادی قرضی که در آن، بند خرید دائمی 180 میلیون یورویی وجود دارد، از موناکو به پاری سن ژرمن پیوست

امباپه متولد پاریس، از کودکی هوادار رئال بود ولی در نهایت پیوستن به پی اس جی را به علاقه قلبی خود ترجیح داد.

امباپه دلیل نرفتن به رئال را فاش کرد

او تور ارزان گرجستان که شب گذشته در اواخر بازی فرانسه و هلند وارد زمین شد و گل چهارم خروس ها را نیز به ثمر رساند، در مورد دلیل نرفتنش به رئال به خبرنگاران گفت:« پی اس جی را انتخاب کردم چون در این تیم فرصت بیشتری برای بازی کردن پیدا می کردم. این مهمترین دلیل نرفتنم به رئال بود.

در هر صورت پوشیدن پیراهن پی اس جی همیشه برایم رویایی بود و حالا به حقیقت تبدیل شده است. فضای حاکم بر پارک دو تور زمینی اهواز پرنس فوق العاده است. پروژه ورزشی باشگاه نیز بسیار جاه طلبانه است؛ شاید جاه طلبانه ترین در اروپا. دوست دارم هر چه زودتر با هم تیمی هایم آشنا شده و کمک کنم تا پی اس جی به اهدافش برسد.»

ورزش سه: کیلیان امباپه روز گذشته با قراردادی قرضی که در آن، بند خرید دائمی 180 میلیون یورویی وجود دارد، از موناکو به پاری سن ژرمن پیوست.

 سرانجام پس از دو ماه شایعه و حرف و حدیث های بسیار در مورد امباپه، تور ایتالیا نوروز 97 او پی اس جی را به رئال مادرید ترجیح داد در حالی که در مقطعی رئال بسیار به جذب وی نزدیک شده بود.

——————-
خبرگزاری فارس: حسن نوری معاون عملیات سازمان اورژانس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس در توضیح آخرین وضعیت مصدومین حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی توضیح داد: براساس آخرین گزارش‌ها 2 نفر از دانش آموزان مصدوم دچار قطع نخاع شدند و 5 نفر قیمت تور کرمان دیگر از مصدومان نیز هم اکنون در اتاق عمل تحت عمل جراحی هستند
وی تصریح کرد: در این حادثه دو تن از حادثه‌دیدگان منتقل شده به بیمارستان داراب از ناحیه دست و پا دچار قطع عضو شدند.

نوری در خصوص تعداد افراد فوت شده در این حادثه گفت: پزشکی قانونی مرگ 9 نفر را تایید کرده است.

خبرگزاری فارس: حسن نوری معاون عملیات سازمان اورژانس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری فارس خرید بلیط هواپیما ایران ایر در توضیح آخرین وضعیت مصدومین حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی توضیح داد: براساس آخرین گزارش‌ها 2 نفر از دانش آموزان مصدوم دچار قطع نخاع شدند و 5 نفر دیگر از مصدومان نیز هم اکنون در اتاق عمل تحت عمل جراحی هستند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *