ستایش ویژه اینیستا از پدیده رئال مادرید + دیدار خانواده شهید حججی با نماینده رهبر انقلاب در سوریه – آژانس خبری ایبنا نیوز

ورزش سه: آسنسیو را جوان اول فوتبال اسپانیا و دومین خرید برتر تاریخ رئال می دانند.

او چند صباحی است که به تیم ملی اسپانیا هم دعوت می شود و بسیاری معتقدند فردا برابر ایتالیا باید از ابتدا به میدان برود
ورزش سه: آسنسیو را جوان اول فوتبال اسپانیا و دومین خرید برتر تاریخ رئال می دانند.

مارکو در رئال هم جایگاه بسیار خوبی دارد و با درخشش او در تیم بزرگی مثل رئال، طبیعی است که تور زمینی اردبیل او را حالا در تیم ملی هم می بینیم. از این موضوع شگفت زده نشدم. آسنسیو بازیکنی متفاوت است و هنوز جا برای پیشرفت بسیاری دارد. برای فوتبال اسپانیا این یک خبر خوشحال کننده است که ستاره مهمی چون آسنسیو را در اختیار دارد.»

اینیستا، کاپیتان بارسا و رهبر خط میانی تیم ملی اسپانیا در نشست خبری بازی با ایتالیا در مورد آسنسیو گفت:« همین که او الان در تیم ملی حضور دارد، خود گویای خیلی چیزهاست. تور لحظه آخری کیش با این سن اندک، حضور در تیم ملی اسپانیا کار آسانی نیست.

او چند صباحی است که به تیم ملی اسپانیا هم دعوت می شود و بسیاری معتقدند فردا برابر ایتالیا باید از ابتدا به میدان برود.

ستایش ویژه اینیستا از پدیده رئال مادرید

——————-
خبرگزاری ایسنا: خانواده شهید حججی تور مشهد هوایی که برای مشایعت پیکر فرزندشان از سوریه به ایران به دمشق سفر کرده‌اند با آیت الله سید ابوالفضل طباطبایی اشکذری نماینده مقام معظم رهبری در سوریه دیدار کرده‌اند
همچنین براساس این گزارش خانواده شهید حججی صبح روز جمعه نیز با سفیر ایران در سوریه دیدار کرده بودند.

خبرگزاری ایسنا: خانواده شهید حججی که برای مشایعت پیکر فرزندشان از سوریه به ایران به دمشق سفر کرده‌اند با آیت الله سید تور زمینی تبریز ابوالفضل طباطبایی اشکذری نماینده مقام معظم رهبری در سوریه دیدار کرده‌اند.
حجت الاسلام والمسلمین اشکذری در اردیبهشت ماه سال گذشته طی حکمی از سوی مقام معظم رهبری به عنوان نماینده ولی فقیه در سوریه منصوب شد.

پیکر شهید حججی نیز در حرم حضرت زینب (س) طواف داده شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *