شائبه پرداخت پول به بازماندگان حادثه داراب – آژانس خبری ایبنا نیوز

وزیر آموزش و پرورش از دستور خود برای بررسی شائبه پیشنهاد پرداخت پول به خانواده دانش آموزان کشته‌شده هرمزگانی در قبال اخذ رضایتنامه از آنان خبر داد
سیدمحمد بطحایی در خصوص دستور رییس قوه قضاییه به دادستان کل کشور در پی حادثه واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان و تاکید بر لزوم کاهش عوامل مربوط به خطاهای انسانی در تصادفات، گفت: ما هم معتقدیم نباید به راحتی از موضوع پیش آمده در خصوص دانش‌آموزان قیمت تور قشم هرمزگانی گذشت لذا ورود مراجع قضایی در این قضیه می‌تواند کمک بزرگی باشد تا اگر زوایای پنهانی در این موضوع وجود دارد، آشکار شود.

ورود مرجع قضایی به موضوع واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان هرمزگانی به  آسیب‌شناسی بیشتر کمک کنند

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه ورود مرجع قضایی می‌تواند به آسیب‌شناسی بیشتر ابعاد این قضیه کمک کنند، اظهار کرد: بنابراین در صورتی که سهل قیمت تور بالی انگاری وجود داشته باشد یا تخلفاتی در بروز این حادثه صورت گرفته راحت‌تر مشخص ‌شود. امیدواریم با اقداماتی که انجام می‌شود، در آینده از بروز چنین حوادثی جلوگیری کنیم.

استعفای مدیر سازمان دانش آموزی استان هرمزگان پاک کردن صورت مسئله نیست

وی در خصوص شائبه پیش آمده مبنی بر پیشنهاد پرداخت پول در قبال دریافت رضایتنامه به خانواده دانش آموزان هرمزگانی که دچار سانحه شده‌اند، تور هوایی اردبیل ادامه داد: موضوع مذکور را شنیده‌ام اما بعید می‌دانم چنین اتفاقی رخ داده باشد اما دستور داده شده تا این مهم بررسی شود.

وزیر آموزش و پرورش از دستور خود برای بررسی شائبه پیشنهاد پرداخت پول به خانواده دانش آموزان کشته‌شده هرمزگانی در قبال اخذ رضایتنامه از آنان خبر داد.
دستور بررسی شائبه پیشنهاد پرداخت پول به خانواده دانش آموزان هرمزگانی

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه استعفای تور مشهد لحظه آخری مدیر سازمان دانش آموزی استان هرمزگان پاک کردن صورت مسئله نیست و اتفاقا برخورد فعال با مسئله است، خاطرنشان کرد: به هر حال حرکت این اتوبوس در آن زمان از شب حاکی از بی‌تدبیری است لذا اگر این اتوبوس زودتر حرکت می‌کرد چنین حادثه و میزان تلفاتی بوجود نمی‌آمد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *