مجیدی سوزی با هشتگ کوچینگ! – آژانس خبری ایبنا نیوز

آی اسپورت: مدتی پیش بود که فرهاد مجیدی با انتشار پستی خبر از مربیگری خود در یکی از تیم‌های پایه‌ای باشگاه اسپانیول اسپانیا داد
اما چند روز پیش در سایت رسمی باشگاه اسپانیول خبری با تیتر «بازدید فرهاد مجیدی از باشگاه اسپانیول» منتشر شد. توضیحاتی که در این خبر آمده بود نشان می‌داد که فعلا خبری از مربیگری مجیدی در اسپانیول نیست و او فعلا به مدت چند هفته به عنوان ویزیتور مهمان در این تور پوکت نوروز 97 باشگاه حضور خواهد داشت و تمرینات تیم‌های پایه‌ای را زیر نظر خواهد گرفت تا با آخرین متدها و سیستم کار با بازیکنان جوان و نوجوان آشنا شود. در این خبر کوچک‌ترین اشاره‌ای به مربیگری مجیدی در تیم‌های پایه‎ای اسپانیول نشده و به نظر می‌رسد فعلا هم قرار نیست چنین اتفاقی بیفتد. هر چند برخی سایت‌های ایرانی مدعی شده‌اند که فعلا ویزای کار مجیدی حاضر نشده و به محض آماده شدن ویزا، او کارش را در تور مشهد اسپانیول آغاز خواهد کرد!

اما اگر واقعا قرار نیست مجیدی در آینده‌ای نزدیک مربیگری را شروع کند چرا در پست‌های ورزشی و نه تفریحی اینستاگرامی او این قدر عجله برای مربی شدن او دیده می‌شود؟ بیشتر تصاویری که از فرهاد مجیدی در اینستاگرامش منتشر می‌شود او را در حال تفریح و گشت و گذار در شهرهای مختف دنیا و خوشگذرانی نشان می‌دهد و این به معنای آن است که مربیگری در حال حاضر دغدغه اصلی او نیست بلیط چارتر مشهد اما انگار بعضی اطرافیان و نزدیکانش قصد دارند خیلی زود و بدون هیچ تجربه‌ای، او را وارد دنیای مربیگری کنند و نتیجه چنین اتفاقی ناکامی قطعی و زودهنگام او در دنیای مربیگری خواهد بود. نام او در یکی دو سال اخیر همواره در میان کاندیداهای مربیگری استقلال دیده می‌شود و افرادی مثل علی فتح‌اله‌زاده که از محبوبیت مجیدی در میان هواداران استقلال آگاهند او را گزینه اول خود برای مربیگری در این تیم تور ارزان استرالیا اعلام می‌کنند. اما واقعیت این است که مجیدی برای مربیگری در استقلال هنوز آنقدر بزرگ و باتجربه نشده و نباید با طناب کسانی که خود را دوستدار او معرفی می‌کنند به چاه بیفتد.

آی اسپورت: مدتی پیش بود که فرهاد مجیدی با انتشار پستی خبر از مربیگری خود در یکی از تیم‌های پایه‌ای باشگاه اسپانیول اسپانیا داد. مجیدی در این پست عکسی را هم منتشر کرد که در آن او به همراه یکی از مدیران باشگاه و یکی تور ارزان سیشل از بازیکنان تیم‌های پایه‌ای، پیراهن اسپانیول را در دست گرفته‌اند. در این پست مجیدی از هشتگ کوچینگ هم استفاده کرد تا اعلام کند که در این باشگاه رسما به عنوان مربی مشغول به کار شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *