ویژگی‌های نسخه‌ی جدید تلگرام – آژانس خبری ایبنا نیوز

فارنت: تلگرام به تازگی نسخه 4.3 اپلیکیشن خود را با قابلیت‌های جدیدی مثل نشان‌گر پاسخ به پیام‌ها، استیکرهای مورد علاقه، استیکرهای گروه و دعوت دوستان آپدیت شده است
فارنت: تلگرام به تازگی نسخه 4.3 اپلیکیشن خود را با قابلیت‌های جدیدی مثل نشان‌گر پاسخ به پیام‌ها، استیکرهای مورد علاقه، استیکرهای گروه و دعوت دوستان آپدیت شده است.
در تلگرام نسخه 4.3 همچنین اگر بیش از 5 مجموعه استیکر انتخاب تور ارزان ارمنستان کرده باشید حالا می‌توانید استیکرهای مورد علاقه خود را در بخش favorites اضافه کنید تا در زبانه ستاره شکل اضافه شود. همچنین گروه‌های با 100 عضو یا بیشتر می‌توانند یک مجموعه استیکر را به عنوان استیکر رمسی گروه انتخاب کنند.

ویژگی‌های نسخه‌ی جدید تلگرام 

بخش دعوت دوستان تعمیر لپ تاپ نیز به کلی متحول شده و مخاطبانی از شما که عضو تلگرام نیستند اما دوستان عضو تلگرام دارند در بالای لیسا قرار خواهند گرفت. در نسخه 4.3 تلگرام همچنین سرعت همگام‌سازی چت‌ها بیشتر شده و در بخش Shared Media و هنگام مشاهده تصاویر می‌توانید مستقیماً به همان زمان از چت مراجعه کنید. علاوه بر این قدرت سیگنال در تماس صوتی نیز نمایش داده خواهد شد و در iOS نیز می‌توانید پس از paste کردن تصویر در چت و پیش از ارسال، قیمت تور ارمنستان آن را ویرایش کنید.
 تلگرام دو سال پیش امکان پاسخ دادن به پیام‌های خاص را با گزینه Reply فراهم کرد. از آن موقع تاکنون اندازه گروه‌ها در تلگرام از 200 عضو حداکثر به 10 هزار عضو رسیده و به همین دلیل وقتی فردی به پیام شما پاسخ می‌دهد شاید متوجه آن نشوید. به همین دلیل در نسخه جدید تلگرام در کنار تعداد پیام جدید درون هر گروه یک علامت @ نیز ظاهر خواهد شد وقتی فردی شما را منشن کرده و به شما پاسخ داده تور زمینی شیراز است.

ویژگی‌های نسخه‌ی جدید تلگرام 

علاوه بر این وقتی وارد آن گفتگو شوید با فشردن دکمه @ می‌توانید مستقیماً به آن پیام بروید و پاسخ خودتان را بخوانید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *