آلکساندر نوری در آستانه اخراج از وردربرمن + روز حیاتی پرسپولیس و برانکو – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرورزشی: وردربرمن در ادامه نتایج ضعیف خود با هدایت آلکساندر نوری با نتیجه 3-0 به آگسبورگ در خانه باخت تا در انتهای جدول وضعیت دشوارتر از همیشه پیدا کند، نتیجه ای که با اعتراضات بیشتر هواداران و کارشناسان روبرو شد

خبرورزشی: وردربرمن در ادامه نتایج ضعیف خود با هدایت آلکساندر نوری با نتیجه 3-0 به آگسبورگ در خانه باخت تا در انتهای جدول وضعیت دشوارتر از همیشه پیدا کند، نتیجه ای که با اعتراضات بیشتر هواداران و کارشناسان روبرو شد.

در همین گیر و دار رسانه های آلمانی دقایقی پیش اعلام کردند امروز در نشستی اضطراری در باشگاه وردربرمن مربی ایرانی الاصل از سمت خود برکنار خواهد شد بلکه با شوک به نیمکت رهبری وردربرمن این تیم از سقوط نجات پیدا کند.

فرانک بائومن مدیرورزشی باشگاه وردربرمن که از او به عنوان حامی اول نوری نام برده می شد بعد از شکست سنگین خانگی دیروز دست از حمایت از آلکساندر برداشت و گفت:« نمی دانم چه سرنوشتی برای آلکساندر نوری رقم خواهد خورد و او در تیم می ماند یا نه؟ اما می دانم او فصل پیش در سخت ترین شرایط هدایت تیم را برعهده گرفت و روزهای سختی را پشت سر گذاشت».

رسانه های آلمانی مدعی شدند تا عصر امروز باشگاه حکم اخراج مربی ایرانی الاصل خود را صادر خواهد کرد چون آلترناتیوهای لازم برای سپردن هدایت تیم را نیز در اختیار دارد. نام هایی همچون برونو لابادیا، مارکوس وینزیرل، مارسل کلر، آندره شوبرت و فلورین کوهلفت مربی زیر 23 ساله های برمن از جمله کسانی هستند که ممکن است جانشین نوری شوند.

——————-
آی اسپورت: با وجود اینکه برانکو قراردادش پایان فصل با پرسپولیس تمام می شود و صحبت از حضور او روی نیمکت تیم کرواسی شنیده می شود اما این مربی احتمالا در جام جهانی نمی تواند روی نیمکت تیم کشورش بنشیند
آی اسپورت: با وجود اینکه برانکو قراردادش پایان فصل با پرسپولیس تمام می شود و صحبت از حضور او روی نیمکت تیم کرواسی شنیده می شود اما این مربی احتمالا در جام جهانی نمی تواند روی نیمکت تیم کشورش بنشیند.
 لیگ ایران در اوایل اردیبهشت ماه به پایان می رسد و بعد از آن مسابقات لیگ قهرمانان آسیا تا پایان همین ماه ادامه خواهد داشت و برانکو مجبور است حتی در صورتی که قراردادش را با پرسپولیس تمدید نکند تا پایان این مسابقات در پرسپولیس حضور داشته باشد.این در حالی است که تیم کرواسی در صورت صعود به جام جهانی تا آن زمان علاوه بر انتخاب کادر فنی اش، باید مراحل آماده سازی را هم طی کند که برانکو فرصت چنین کاری را نخواهد داشت.

 البته باید دید حضور قرمزها در لیگ قهرمانان قطعی خواهد شد یا خیر چرا که اگر پرسپولیس به خاطر سخت گیری های ای اف سی از حضور در لیگ قهرمانان محروم شود، مشکل برانکو نیز تا حدی برای جدایی و حضور در تیم ملی کرواسی برطرف خواهد شد!

 توضیح آی اسپورت: درباره خبر سایت نامه نیوز به این نکته اشاره کنیم که تکلیف حضور یا عدم حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، امروز مشخص خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *