تدارک خزانه‌داری آمریکا برای اجرای تحریم علیه ایران + بیرانوند به دنبال هت تریک برابر سایپا – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری مهر: دفتر کنترل دارایی‌ های خارجی وزارت خزانه‌ داری آمریکا امروز دوشنبه اعلام کرد که در حال اصلاح مقررات خود در راستای اجرای قانون جدید این کشور برای اعمال تحریم‌ها علیه افراد مرتبط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد
بر این اساس، دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا («اوفک») در ادامه اعلام کرد که «مقررات تحریم‌های جهانی علیه تروریسم» (GTSR) را بر اساس بخش ۱۰۵(b) از «قانون مقابله با دشمنان آمریکا از طریق تحریم ها» ((CAATSA)، «کاتسا») مصوب سال ۲۰۱۷ اصلاح می کند که به مقامات، عوامل و وابستگان به سپاه پاسداران مربوط می‌شود.

خبرگزاری مهر: دفتر کنترل دارایی‌ های خارجی وزارت خزانه‌ داری آمریکا امروز دوشنبه اعلام کرد که در حال اصلاح مقررات خود در راستای اجرای قانون جدید این کشور برای اعمال تحریم‌ها علیه افراد مرتبط با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی خبر داد.

  1. دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری آمریکا (OFAC، «اوفک») در حال اصلاح «مقررات تحریم‌های جهانی علیه تروریسم» (GTSR)، قانون ۳۱ ضوابط فدرال C.F.R بخش ۵۹۴ است تا از این طریق مفاد بلوکه کننده آن را به آن دسته از اشخاص خارجی تعمیم دهد که «اوفک» آنها را به عنوان اشخاص، عوامل، یا وابستگان به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران شناسایی کرده است.

بر اساس اعلام وبگاه وزارت خزانه داری آمریکا، این اصلاحیه از زمان انتشار در سیستم ثبت فدرال در روز سه شنبه مورخ ۳۱ اکتبر ۲۰۱۷ اجرائی خواهد شد.
——————-

ورزش سه: دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس که عملکردی درخشان در دیدار مقابل استقلال از خود به جا گذاشت، امیدوار است برابر سایپا بتواند روند عدم دریافت گل را تکرار کند

ورزش سه: دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس که عملکردی درخشان در دیدار مقابل استقلال از خود به جا گذاشت، امیدوار است برابر سایپا بتواند روند عدم دریافت گل را تکرار کند.

 علیرضا بیرانوند که در فصل گذشته به جمع سرخپوشان اضافه شد و توانست در اولین حضورش به همراه این تیم قهرمانی لیگ را جشن بگیرد در لیگ شانزدهم و در دو تقابل مقابل سایپا موفق به بسته نگه داشتن دروازه‌اش شد.

علیرضا بیرانوند که بعد از نمایشی درخشان برابر استقلال اکنون امیدوار به تکرار روند عدم دریافت گل خود مقابل سایپا است، اینبار کار سخت‌تری مقابل حمله‌وران نارنجی پوش پیش رو دارد و به دنبال تحقق آن است. او با پیراهن نفت نیز دو بار موفق به بسته نگه داشتن دروازه‌اش شده بود.

دیدار رفت دو تیم در استادیوم تختی با برتری یک بر صفر پرسپولیس و گلزنی کمال کامیابی نیا خاتمه یافت و در جدال برگشت نیز دو تیم در آزادی با گلی که مهدی طارمی به ثمر رساند و فرشاد احمدزاده نیز از زمین اخراج شد به کار خود خاتمه دادند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *