فریبا متخصص در سریال رادیویی اربعین + شفر: بازی ما در برابر ایرانجوان، آسان نیست – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری ایلنا: سریال جدید رادیویی “قسمت” به مناسبت اربعین حسینی به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

 این نمایش رادیویی را مجید دیندار نوشته و در خلاصه داستان آن آمده است: یوسف کرامت، شاعر و مداحی که اسم و رسمی در بین هیات‌های مذهبی پیدا کرده، در روز ۲۸ صفر به مشهد دعوت می شود اما راه‌ها بسیار شلوغ است و …
در این نمایش رادیویی هنرمندانی چون فریبا متخصص، نازنین مهیمنی، احمد گنجی، امین بختیاری، احمد شمس آصف، امیر زنده دلان، غلامحسن تسعیری، اسماعیل بختیاری، فریدون محرابی و جواد پیشگر به ایفای نقش می‌پردازند.

«قسمت» به تهیه‌کنندگی ژاله محمد علی، کارگردانی: بهرام سروری‌نژاد، صدابرداری: رضا طاهری و افکت: نرگس موسی پور هر روز ساعت ۱۳:۳۰ به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

 این نمایش رادیویی را مجید دیندار نوشته و در خلاصه داستان آن آمده است: یوسف کرامت، شاعر و مداحی که اسم و رسمی در بین هیات‌های مذهبی پیدا کرده، در روز ۲۸ صفر به مشهد دعوت می شود اما راه‌ها بسیار شلوغ است و … .

خبرگزاری ایلنا: سریال جدید رادیویی “قسمت” به مناسبت اربعین حسینی به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.
——————-

خبر ورزشی: وینفرد شفر، سرمربی آبی ها معتقد است با وجود میزبانی استقلال کار سختی در برابر ایرانجوان پیش رو دارد
خبر ورزشی: وینفرد شفر، سرمربی آبی ها معتقد است با وجود میزبانی استقلال کار سختی در برابر ایرانجوان پیش رو دارد.

 او لحظاتی بعد از قرعه کشی جام حذفی گفت: قرعه سختی به ما خورده است. بر خلاف آنچه که شما تصور می کنید ما کار سختی را پیش رو داریم. تیم های کوچیک به اندازه تیم های بزرگ استرس ندارند و با راحتی وارد زمین می شوند. به همین خاطر بازی در برابر آنها سخت است. 

از شفر پرسیده شد آیا از شرایط تیم استقلال راضی هستید؟ او در پاسخ گفت: تیم یک سری مشکلات بدنی داشت که ما در حال برطرف کردن آن هستیم. الان شرایط ما بهتر از گذشته شده و بازیکنان در حال تلاش هستند. همه بازیکنان می خواهند در جمع 11 بازیکن اصلی باشند. البته باید به این نکته اشاره کنم تمریناتی که در این مدت داشتیم به تیم کمک کرد که شرایط بهتری پیدا کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *