میلاد کی‌مرام و لیلا زارع همراه مردم در سینما ملت + اعتصاب در کاتالونیا حمل و نقل را مختل کرد – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری مهر: میلاد کی مرام و لیلا زارع جمعه ١٩ آبان ساعت ٢٠ در پردیس سینمایی ملت در کنار مخاطبان فیلم سینمایی «غیرمجاز» را تماشا می کنند
خبرگزاری مهر: میلاد کی مرام و لیلا زارع جمعه ١٩ آبان ساعت ٢٠ در پردیس سینمایی ملت در کنار مخاطبان فیلم سینمایی «غیرمجاز» را تماشا می کنند.

میلاد کی‌مرام و لیلا زارع همراه مردم در سینما ملت

میلاد کی مرام و لیلا زارع بازیگران فیلم سینمایی «غیرمجاز» جمعه شب ١٩ آبان ساعت ٢٠ با حضور در پردیس ملت در سانس های ٢١ و ٢٢ با مخاطبان به تماشای «غیرمجاز» می نشینند.
فیلم سینمایی «غیرمجاز» یک اثر دغدغه‌مند اجتماعی است که در اردیبهشت ماه ۹۴ فیلمبرداری آن به پایان رسید و داستان آن روایتگر بخشی از زندگی دختر جوانی است که در پی یافتن نامزد خود به تهران می آید و در این راه با ناملایماتی رو به رو می شود که توقع آن را ندارد.

حسن یکتاپناه کارگردان و محمدحسین عامری پویا تهیه کننده این اثر همراه با یاسمن معاوی و نگار جوکار از دیگر بازیگران این فیلم در این اکران حضور پیدا می کنند.

میلاد کی‌مرام، لیلا زارع، یاسمن معاوی، نگار جوکار، پریوش نظریه و لوون هفتوان بازیگران این فیلم هستند که در حال حاضر در سینما ها اکران می شود.

رسانه فیلمسازان به مدیریت حبیب اسماعیلی پخش این فیلم را بر عهده دارد.

——————-
خبرگزاری ایسنا: همزمان با اعتصاب سراسری در کاتالونیا در واکنش به کنترل‌های بی‌سابقه اعمال شده در این منطقه توسط مقامات مرکزی اسپانیا معترضان جاده‌ها را مسدود و تردد قطارها را متوقف کردند
 سندیکای CSC ، پلتفورمی که متشکل از اتحادیه‌های کارگری حامی استقلال است درخواست برگزاری اعتصاب امروز (چهارشنبه) را با هدف طلب کردن حقوق کارگری درخواست کرده بودند.

این درخواست در یک شرایط سیاسی حساس مطرح شد و احزاب جدایی طلب و گروه‌های جامعه مدنی از کارگران خواستند تا به این اعتصاب برای اعتراض به زندانی کردن فعالان و مقامات سرنگون شده دولت کاتالونیا بپیوندند.
راخوی از کنترل‌های اعمال شده دولتش بر کاتالونیا در پی اقدام سیاستمداران جدایی طلب این منطقه برای اعلام یکجانبه استقلال دفاع کرد.

پس از آنکه قانونگذاران منطقه‌ای کاتالونیا در تاریخ ۲۷ اکتبر اعلام استقلال این منطقه را تصویب کردند، مقامات اسپانیا کنترل مستقیم این منطقه را بر عهده گرفتند.

وی امروز در پارلمان گفت: امیدوارم این انتخابات دوران سیاسی جدید همزیستی را به وجود آورد به طوریکه در پی آن به قوانین اسپانیا احترام گذاشته شود و اقتصاد این کشور بهبود یابد.

در همین حال ماریانو راخوی، نخست وزیر اسپانیا گفت: انتخابات ماه آتی در کاتالونیا باید دوران سیاسی جدیدی را در این منطقه ایجاد کند به طوری که شرایط این منطقه به حالت عادی بازگردد و احترام به قوانین اسپانیا در آن حفظ شود.

خبرگزاری ایسنا: همزمان با اعتصاب سراسری در کاتالونیا در واکنش به کنترل‌های بی‌سابقه اعمال شده در این منطقه توسط مقامات مرکزی اسپانیا معترضان جاده‌ها را مسدود و تردد قطارها را متوقف کردند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *