ادووکات و جدایی از هلند پس از دیدارهای دوستانه + رکابزنان المپیک 2020 از کوه فوجی بالا می‌روند – آژانس خبری ایبنا نیوز

ورزش سه: دیک ادووکات ، سرمربی هلند تایید کرد که با اتمام قراردادش پس از دیدارهای دوستانه، از سمت خود کناره گیری خواهد کرد
ورزش سه: دیک ادووکات ، سرمربی هلند تایید کرد که با اتمام قراردادش پس از دیدارهای دوستانه، از سمت خود کناره گیری خواهد کرد.

 ادووکات 70 ساله برای سومین بار هدایت تیم ملی هلند را برعهده گرفت و جانشین دنی بلیند شد. هلند در 4 بازی از 5 بازی مرحله مقدماتی با ادووکات به پیروزی رسید؛ ولی نتوانست بلیت روسیه را کسب کند و با قرار گرفتن در رده سوم از حضور در جام بازماند. آنها دو دیدار دوستانه مقابل اسکاتلند و رومانی پیش رو دارند و ادووکات مدعی شد که پس از این دو دیدار از سرمربی گری هلند کنار می‌رود.

ادووکات و جدایی از هلند پس از دیدارهای دوستانه

ادووکات درباره مقصد بعدی اش گفت:” هنوز چیزی درباره اینکه چه کار خواهم کرد نگفته ام، بنابراین باشگاه‌ها نمی‌دانند من در دسترس هستم یا نه.  باید ببینیم این دو بازی چه خواهد شد و چه چیز در مسیر ما خواهد بود.”

او گفت:” این دو، آخرین دیدارهای من به عنوان سرمربی هلند است و دیگر هدایت این تیم را برعهده نخواهم داشت.”

——————-

خبرگزاری تسنیم: بخشی از مسیر مسابقه دوچرخه‌سواری جاده در بازی‌های المپیک 2020 توکیو در آستانه تغییر قرار گرفته است
رقابت‌های دوچرخه سواری جاده المپیک 2020 در بخش مردان یک روز پس از مراسم افتتاحیه برگزار می‌شود. رقابت بانوان نیز یک روز بعد از مسابقه مردان خواهد بود.

گفته می‌شود مسیر 270 کیلومتری این مسابقه از حومه توکیو آغاز و مسیر دریاچه یاماناکا نیز برداشته می‌شود و رکابزنان باید بخشی از کوه فوجی را بالا بروند.

یکی از دلایل این تصمیم، جلوگیری از ایجاد ترافیک در شهر توکیو است. همچنین کوه فوجی تبدیل به یک جاذبه گردشگری و یک منظره خیلی خوب برای تماشاگران خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم: بخشی از مسیر مسابقه دوچرخه‌سواری جاده در بازی‌های المپیک 2020 توکیو در آستانه تغییر قرار گرفته است.

در صورتی که این تغییرات نهایی شود، تماشاگران المپیک 2020 شاهد طولانی رقابت دوچرخه‌سواری از 1996 آتلانتا به بعد خواهند بود.

یک منبع آگاه در این باره گفت: این مسیر برای ورزشکاران سخت و با تفاوت‌های زیاد در ارتفاع خواهد بود، اما یک کورس فوق‌العاده با پس زمینه کوه فوجی است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *