گزینه مربیگری العربی قطر + عباسیان: تعطیلی لیگ برتر به نفع تیم ما بود – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری فارس و به نقل از روزنامه الوطن‌ نوشت: لوکا بوناچیچ که تا چندی قبل هدایت تیم گسترش فولاد تبریز را برعهده داشت، در حال مذاکره با تیم قطری است
بوناچیچ در سال‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۸ مربی سپاهان  اصفهان بود.

خبرگزاری فارس و به نقل از روزنامه الوطن‌ نوشت: لوکا بوناچیچ که تا چندی قبل هدایت تیم گسترش فولاد تبریز را برعهده داشت، در حال مذاکره با تیم قطری است.
وی در سال ۲۰۰۳ برای نخستین مرتبه وارد فوتبال ایران شد به مدت یک سال فولاد خوزستان را هدایت کرد.سپس سرمربی استقلال اهواز شد.

بعد از آن هدایت تیم‌های مس کرمان(۳ مقطع)، گسترش فولاد تبریز(۲ مقطع)، سپاهان و ذوب آهن اصفهان را برعهده داشته است.

در سال ۲۰۰۹ مربی فولاد برای دومین مرتبه شد.

——————-

خبرگزاری فارس: معین عباسیان در مورد شرایط تیمش در تعطیلات اظهار کرد: تیم ما شرایط خوبی دارد این وقفه از لیگ سبب می‌شود تا بازیکنان استراحتی داشته باشند و مصدومان برای بازی‌های لیگ برسند

هافبک تیم پدیده ادامه داد: شرکت در جام شهدا تصمیم خوبی بود که توسط باشگاه گرفته شد، می‌توان با به کارگیری بازیکنان جوان بر تجربه آنها افزود تا بتوانند در لیگ بیشتر از آنها استفاده کرد.

عباسیان در مورد وضعیت تیم در هفته‌های گذشته اظهار کرد: پدیده روند خوبی را گذراند و خوب نتیجه می‌گرفت منتها بدشانسی و مصدومیت بسیاری از بازیکنان اصلی سبب  شد آنطور که باید نتیجه نگرفت امیدوارم تا این وقفه بازیکنان مصدوم بهبودی کامل پیدا کنند.
خبرگزاری فارس: معین عباسیان در مورد شرایط تیمش در تعطیلات اظهار کرد: تیم ما شرایط خوبی دارد این وقفه از لیگ سبب می‌شود تا بازیکنان استراحتی داشته باشند و مصدومان برای بازی‌های لیگ برسند.

وی در خصوص حضور پدیده در جام شهدا افزود: جام شهدا فرصت بسیار خوب و مفید است و سبب می‌شود بازیکنان شرایط آرمانی بدنی خود را حفظ کنند و بتوانند با انگیزه و توان بالا وارد بازی‌های لیگ بشوند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *