«پسران تاریخ» وارد تماشاخانه ایرانشهر می‌شوند + شرط استقلالی‌ها برای اردوی یک هفته ای در کیش – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری ایلنا: اشکان خیل‌نژاد نمایش «پسران تاریخ» را در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌برد

خبرگزاری ایلنا: اشکان خیل‌نژاد نمایش «پسران تاریخ» را در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌برد.

«پسران تاریخ» وارد تماشاخانه ایرانشهر می‌شوند 

اشکان خیل‌نژاد که پیش از این قرار بود نمایش «لبخند با شکوه آقای اژدهاک، در شب دراز …» را در سالن استاد سمندریان به صحنه ببرد، بنا به درخواست خود و با تأیید شورای سیاستگذاری مجموعه، نمایش «پسران تاریخ» را به صحنه می‌برد.

نمایش «پسران تاریخ» از 22 آبان در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر اجرای عمومی خود را آغاز می‌کند.
——————-
خبرگزاری فارس: وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال از مسئولان باشگاه اردوی یک هفته‌ای در کیش را خواستار شده که ابتدا قرار است وضعیت زمین چمن ورزشگاه المپیک کیش بررسی شود
خبرگزاری فارس: وینفرد شفر سرمربی تیم استقلال از مسئولان باشگاه اردوی یک هفته‌ای در کیش را خواستار شده که ابتدا قرار است وضعیت زمین چمن ورزشگاه المپیک کیش بررسی شود.
قرار است نصرالله عبداللهی ساعت 14 امروز راهی جزیره کیش شده تا هر دو زمین شماره 1 و 2 مجموعه ورزشی المپیک را بررسی کند زیرا شفر شرط حضور در این اردو را داشتن زمین خوب عنوان کرده است.در صورتی که زمین های این مجموعه مناسب نباشد استقلالی‌ها باز هم روی گزینه عمان فکر خواهند کرد.

مسئولان باشگاه استقلال فعلا با توجه به وضعیت خروجی برخی از بازیکنان تصمیم دارند راهی کیش شوند و در غیر این صورت  ممکن است اگر زمان کافی برای هماهنگی سفر را داشته باشند بلافاصله راهی این کشور شوند.

تیم فوتبال استقلال تا روز 29 آبان فرصت آماده سازی دارد و به همین علت شفر اردوی یک هفته‌ای را برای تیمش در نظر گرفته است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *