احراز هویت جانباختگان حادثه سوادکوه – آژانس خبری ایبنا نیوز

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از احراز هویت تمام 13 جانباخته حادثه یکشنبه شب واژگونی اتوبوس در منطقه دوگل سوادکوه به داخل دره، خبر داد
به گفته پزشکی قانونی قربانیان این حادثه بیشتر گرگانی بودند.

ستیلا پاکروان 2 ساله فرزند محمد

و دو خواهر به نام های سمیه و ثمین خوش نیت 4 و 2 ساله

قربان توسن 65 ساله فرزند احمد

حاجی آشور طاغن نافعی 73 ساله فرزند الله قلی

محمدامین ادیبی 21 ساله فرزند حسین

عباسی گفت: بدین ترتیب اجساد تمام کشته شدگان حادثه واژگونی اتوبوس به داخل دره پس از حضور بستگان آنها در پزشکی قانونی شناسایی و احراز هویت و تحویل خانواده ها شد.

حسین ادیبی 61 ساله فرزند عبدالکریم

سیدحمیدرضا حسینی 49 ساله فرزند حبیب الله

محمد پاکروان 31 ساله فرزند رجب علی

همچنین در میان جانباختگان یک تبعه عراقی براساس کارت شناسایی به نام غزوان خضیرعباس نیز بود.

اسامی زخمی شدگان این حادثه به گزارش پلیس مازندران، مریم براری، پارمیس آزموده، مهرانه مصطفوی، سید حسین موسوی، موسی محمدخانی، فاطمه و صفیه کوهکن، آتنا حسن‌پور، حسن حسنی، محمود فرجی، علی زارعی، عبدالعزیز صحنه، اعظم جهان تیغ، عشرت فصلی، اقبال صارانی، حسن زمانی، جلال غفاری، مهدی کهنسال، عبدالرحمان آرش، فاطمه حسینی، رضا آهنگر، عیسی جهان تیغ و معصومه حسن‌پور است.

وی اسامی جانباختگان را به شرح زیر اعلام کرد:

براساس گزارش پلیس زخمی ها به بیمارستان های شهدای زیراب، امام خمینی ساری و شهید بهشتی بابل منتقل شدند.

بررسی اولیه نشان می دهد که کنترل اتوبوس از حدود یک کیلومتر قبل از وقوع حادثه از دست راننده خارج شده بود و این احتمال، نقص فنی این خودرو را افزایش داده است.
طاهره بی‌نظیر 28 ساله فرزند رجب قلی

شامگاه گذشته یک دستگاه اتوبوس مسافربری که از تهران به مقصد گرگان در حرکت بود، در منطقه دوگل سوادکوه در دره ای به عمق 15 متر داخل رودخانه واژگون شد که13 نفر کشته و 25 مجروح برجا گذاشت.

خبرگزاری ایرنا: مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از احراز هویت تمام 13 جانباخته حادثه یکشنبه شب واژگونی اتوبوس در منطقه دوگل سوادکوه به داخل دره، خبر داد.
زهرا ایمانی 42 ساله فرزند نجف

علی عباسی افزود: شمار کشته شدگان حادثه واژگونی اتوبوس در محور سوادکوه صبح امروز به دلیل دو نیمه بودن پیکر یکی از قربانیان 14 نفر اعلام شده بود اما در واقع 13 نفر از هموطنان در این حادثه جان باختند.

علی اکبر دری شاهی 37 ساله فرزند داود

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *